Preview k zápasu

Třinec míří do Uničova

sobota 23. března. 2024 | Redakce
Navázat na zdařilý vstup do jarní části sezony se třinečtí fotbalisté pokusí v Uničově. Utkání na hřišti čtvrtého týmu soutěže se uskuteční v neděli od 10.15 hodin.

Uničov po podzimu figuroval s 31 body na čtvrtém místě tabulky, přičemž za vedoucím triem Zlínsko, Baník „B“ a Karviná „B“ zaostával pouze o dva body.

Pod taktovkou trenéra Jiřího Balcárka, který v zimě zamířil do Prostějova, kde se stal sportovním ředitelem, Uničovští zaznamenali devět vítězství, čtyři remízy a stejný počet porážek. Na domácím hřišti dali pět branek Frýdlantu (5:1) a Hodonínu (5:0), venku vyhráli 4:0 v Uherském Brodě. Nejvyšší porážku utrpěli v Blansku, kde prohráli 4:1.

Nejlepším střelcem Uničova je útočník Tomáš Komenda, který doposud nasázel jedenáct branek.

Do jarní části uničovští fotbalisté vstoupili pod trenérem Petarem Alexijevičem. V úvodním utkání si jeho svěřenci poradili s Uherským Brodem 2:0, následně po boji prohráli na trávníku béčka Ostravy.

Třinečtí fotbalisté dokázali oba jarní zápasy vyhrát. V Hodoníně uspěli po vítězství 4:0 a poté přemohli rezervu Karviné 2:1. Uničovu mají co vracet, ve druhém domácím klání mu podlehli 1:3. O dva góly Uničova se postaral Komenda, před koncem se přidal ještě Krč. Třinečtí odehráli druhou půli bez vyloučeného Slaninky, v závěru se o jejich čestný úspěch postaral Vučićević.

Jak si svěřenci trenéra Tomáše Hejduška povedou v odvetném střetnutí bude zřejmé v neděli po poledni.

Aktuálně

Aktuality

Orság a Cienciala v sestavě ko

Do sestavy 23. kola MSFL portálu fotbalunas.cz dostala dvojice třineckých fotbalistů - stoper Samuel Orság a levý obránce Lukáš Cienciala.

16. 4. 2024, 10:30

23. kolo MSFL

Výsledky 23 kola MSFL: Uherský Brod - Start Brno 1:1, Ostrava "B" - Hlučín 3:0, Znojmo - Bohunice 4:0, Karviná "B" - Zlínsko 0:1, Hodonín - Uničov 2:1, Frýdek-Místek - Slovácko "B" 2:0, Blansko - Hranice 2:1, Frýdlant - Rosice 2:0.

16. 4. 2024, 10:28