Informace pro rodiče

Registrace nových členů FAČR IS

Manuál pro nově registrující se členy/hráče:

Pro registraci nového člena a hráče se postupuje dle následného návodu:

  • https://is.fotbal.cz/signup?discipline=football
  • Vyplníme Základní údaje
  • Vyplníme Osobní údaje a zatrhnu možnosti „Chci se stát hráčem“ (vyplním „Město narození“, „Jazyk“) „Chci se stát členem prostřednictvím klubu“ (vyplním kolonku „Klub“ - FK TŘINEC z.s. (8020571)), a zatrhnu „Souhlasím se zavedením do databáze a s podmínkami členství.“
  • Vyplníme „Oprávněný zástupce“
  • Vyplníme „Aktivace účtu“. Obdržíte na zadaný email kód, který je zapotřebí opsat do kolonky a dále postupovat dle instrukcí.

Fotbalový letní kemp pro chlapce i dívky

Kemp je určený pro všechny děti ve věku 6 - 12 let.

Termín: informace naleznete na našem webu a sociálních sítích
Časový harmonogram: od 9 do 15 hod.
Přihlášky: Jana Zipserová, 773 959 197, jana.zipserova@fotbaltrinec.cz


TRÉNUJ! - videa pro trénování rodičů s dětmi

Série instruktážních videí projektu Můj první gól je zacílena na rozvoj individuálních fotbalových dovedností začínajících mladých fotbalistů a fotbalistek. Obsah cvičení je uzpůsoben k trénování dětí s rodiči bez náročnějšího využití pomůcek či dostupnosti tréninkové plochy.
Videa naleznete zde.

Grassroots Leader Certifikát

FAČR nabízí zdarma získat základní stupeň trenérského vzdělání, který je zaměřen na děti, které s fotbalem začínají, nebo nedávno začaly. Jedná se o kategorie předpřípravek a přípravek, tedy děti zhruba od 5 do 11 let věku.
V rámci online licence naleznete základní tematické celky, které by měl každý začínající trenér znát. Vše je připraveno v co nejstručnější formě, ale zároveň v souvislostech, které jsou pro správnou výchovu velmi důležité. Nejde jen o organizaci tréninku, ale třeba i to, jak s dětmi mluvit a jak se k nim chovat, nebo jak jejich rodičům pomoci nastavovat správnou životosprávu, co si vzít k pití, jaké mít kopačky a jak dětem komplexně pomáhat v jejich sportovní radosti.
Začněte svou trenérskou kariéru zde.

Zelená karta pro rodiče a fanoušky

Zelená karta má symbolizovat začátek nové cesty pro ty, kteří svým chováním a vystupováním na utkáních i trénincích dětí narušují práci trenérů, kdy je často ženou přehnané ambice a touha po výhře za každou cenu. U dětí však jde především o jejich správný fotbalový vývoj, zkusme toto společně pochopit a vydat se tou správnou cestou, která bude sloužit především našim dětem.

Manuál pro rodiče, děti i trenéry

FAČR představuje po třech letech aktualizovaný Manuál pro trenéry, rodiče a děti. Ten má znovu za cíl působit v oblasti prevence, a také jako pomůcka při řešení různých negativních vlivů, kterým mohou mladí sportovci čelit.

ODKAZ NA MANUÁL

Aktuálně

Aktuality

Orság a Cienciala v sestavě ko

Do sestavy 23. kola MSFL portálu fotbalunas.cz dostala dvojice třineckých fotbalistů - stoper Samuel Orság a levý obránce Lukáš Cienciala.

16. 4. 2024, 10:30

23. kolo MSFL

Výsledky 23 kola MSFL: Uherský Brod - Start Brno 1:1, Ostrava "B" - Hlučín 3:0, Znojmo - Bohunice 4:0, Karviná "B" - Zlínsko 0:1, Hodonín - Uničov 2:1, Frýdek-Místek - Slovácko "B" 2:0, Blansko - Hranice 2:1, Frýdlant - Rosice 2:0.

16. 4. 2024, 10:28