Informace pro rodiče

Registrace nových členů FAČR IS

Manuál pro nově registrující se členy/hráče:

Pro registraci nového člena a hráče se postupuje dle následného návodu:

  • https://is.fotbal.cz/signup?discipline=football
  • Vyplníme Základní údaje
  • Vyplníme Osobní údaje a zatrhnu možnosti „Chci se stát hráčem“ (vyplním „Město narození“, „Jazyk“) „Chci se stát členem prostřednictvím klubu“ (vyplním kolonku „Klub“ - FK TŘINEC z.s. (8020571)), a zatrhnu „Souhlasím se zavedením do databáze a s podmínkami členství.“
  • Vyplníme „Oprávněný zástupce“
  • Vyplníme „Aktivace účtu“. Obdržíte na zadaný email kód, který je zapotřebí opsat do kolonky a dále postupovat dle instrukcí.

Fotbalový letní kemp pro chlapce i dívky

Kemp je určený pro všechny děti ve věku 6 - 12 let.

Termín: informace naleznete na našem webu a sociálních sítích
Časový harmonogram: od 9 do 15 hod.
Přihlášky: Jana Zipserová, 773 959 197, jana.zipserova@fotbaltrinec.cz


TRÉNUJ! - videa pro trénování rodičů s dětmi

Série instruktážních videí projektu Můj první gól je zacílena na rozvoj individuálních fotbalových dovedností začínajících mladých fotbalistů a fotbalistek. Obsah cvičení je uzpůsoben k trénování dětí s rodiči bez náročnějšího využití pomůcek či dostupnosti tréninkové plochy.
Videa naleznete zde.

Grassroots Leader Certifikát

FAČR nabízí zdarma získat základní stupeň trenérského vzdělání, který je zaměřen na děti, které s fotbalem začínají, nebo nedávno začaly. Jedná se o kategorie předpřípravek a přípravek, tedy děti zhruba od 5 do 11 let věku.
V rámci online licence naleznete základní tematické celky, které by měl každý začínající trenér znát. Vše je připraveno v co nejstručnější formě, ale zároveň v souvislostech, které jsou pro správnou výchovu velmi důležité. Nejde jen o organizaci tréninku, ale třeba i to, jak s dětmi mluvit a jak se k nim chovat, nebo jak jejich rodičům pomoci nastavovat správnou životosprávu, co si vzít k pití, jaké mít kopačky a jak dětem komplexně pomáhat v jejich sportovní radosti.
Začněte svou trenérskou kariéru zde.

Zelená karta pro rodiče a fanoušky

Zelená karta má symbolizovat začátek nové cesty pro ty, kteří svým chováním a vystupováním na utkáních i trénincích dětí narušují práci trenérů, kdy je často ženou přehnané ambice a touha po výhře za každou cenu. U dětí však jde především o jejich správný fotbalový vývoj, zkusme toto společně pochopit a vydat se tou správnou cestou, která bude sloužit především našim dětem.

Manuál pro rodiče, děti i trenéry

FAČR představuje po třech letech aktualizovaný Manuál pro trenéry, rodiče a děti. Ten má znovu za cíl působit v oblasti prevence, a také jako pomůcka při řešení různých negativních vlivů, kterým mohou mladí sportovci čelit.

ODKAZ NA MANUÁL

Aktuálně

Aktuality

Se Žilinou na Městském

Středeční přípravný zápas se záložním celkem Žiliny, který má výkop v 10.30 hodin, se uskuteční na Městském stadionu v Třinci.

8. 7. 2024, 15:39

Na úvod dvě derby

Prvním soupeřem třineckých fotbalistů v novém ročníku MSFL bude Frýdek-Místek. Ve druhém předkole MOL Cupu se fotbalisté Třince představí v Havířově.

2. 7. 2024, 08:17