Archiv aktualit

Se Žilinou na Městském

Středeční přípravný zápas se záložním celkem Žiliny, který má výkop v 10.30 hodin, se uskuteční na Městském stadionu v Třinci.

8. 7. 2024, 15:39

Na úvod dvě derby

Prvním soupeřem třineckých fotbalistů v novém ročníku MSFL bude Frýdek-Místek. Ve druhém předkole MOL Cupu se fotbalisté Třince představí v Havířově.

2. 7. 2024, 08:17

32. kolo MSFL

Výsledky 32. kola MSFL: Ostrava „B“ – Frýdlant 3:2, Hlučín – Zlín „B“ 1:1, Bohunice – Slovácko „B“ 0:2, Blansko – Karviná „B“ 3:0, Znojmo – Hodonín 2:1, Hranice – Uničov 4:2, Uherský Brod – Frýdek-Místek 4:4, Brno – Rosice 1:1.

15. 6. 2024, 13:30

31. kolo MSFL

Výsledky 31. kola MSFL: Zlínsko – Zlín „B“ 2:2, Hodonín – Blansko 0:0, Rosice – Hlučín 2:0, Frýdek-M9stek – Znojmo 1:3, Frýdlant – Uherský Brod 1:4, Slovácko „B“ – Brno 2:1, Uničov – Bohunice 3:0, Karviná „B“ – Hranice 3:0.

10. 6. 2024, 13:27

30. kolo MSFL

Výsledky 30. kola MSFL: Blansko – Frýdek-Místek 2:2, Zlínsko – Ostrava „B“ 1:3, St. Brno – Uničov 3:3, Hlučín – Slovácko „B“ 2:2, Hranice – Hodonín 3:4, Bohunice – Karviná „B“ 0:2, Zlín „B“ – Rosice 1:0, Znojmo – Frýdlant 3:0.

3. 6. 2024, 12:01

Příprava mládeže

U19 - Staškov 5:2 (1:1)
B: Guznar 3, R. Pecko, Reis.
U17 - Mosty 3:2 (1:1)
B: Zimka, Malyjurek, Puczok.
U15 - Návsí (dorost) 5:0 (2:0)
B: M. Petružálek 2, Nieslanik, Piecha, Potůček.
U15 - Ajax Žilina 4:0 (1:0)
B: V. Cieslar, M. Petružálek, Piecha, Kisza.

8. 3. 2014, 20:06

6. kolo Zimního turnaje

Výsledky: Raková - Ustroň 2:4, Vendryně - Staškov 4:1, Třinec U19 - Bystřice 4:5, Teplička - Goleszow 11:0.

Tabulka: 1. Teplička 6/16 (36:6), 2. Vendryně 6/12 (17:14), 3. Třinec U19 6/11 (20:11), 4. Ustroň 6/8 (16:15), 5. Staškov 6/8 (14:21), 6. Bystřice 6/5 (14:27), 7. Raková 6/4 (10:10), 8. Goleszow 6/3 (7:30).

4. 3. 2014, 14:51

Výsledky mládeže

Karviná - U17 2:2 (1:0)
B: Pěla 2.
Karviná - U16 5:2 (3:1)
B: Kucharčík 2.
Jastrzebie - U15 2:8 (1:3)
B: M. Petružálek 3, Zahaluk 3, Konečný, Piecha.

1. 3. 2014, 22:41

Výsledky mládeže v přípravě

U19 - Goleszow 8:0 (4:0)
B: Kantor 2, R. Pecko 2, Latocha 2, Vršanský, Králíček.
U17 - Kys. Nové Mesto U19 0:1 (0:1)

U16 - Kys. Nové Mesto U17 4:0 (1:0)
B: Špila 2, Kotas, Kucharčík.
U15 - Martin 3:4 (1:2)
B: Kisza, M. Petružálek, Piecha.
U14 - Martin 1:2 (0:0)
B: Kluz.
U8 třetí
Na turnaji v Bukovci skončila mladší přípravka na třetím místě, když ve skupině obsadila 2. místo, ale v semifinále podlehla Bukovci 1:2. V boji o bronz zdolali stejným výsledkem Jablunkov.

25. 2. 2014, 17:04