Hlavní partneři

Strojírny a Stavby

V oblasti strojírenství se jedná o dlouholetou tradici výroby pro tuzemské a zahraniční zákazníky, která zahrnuje především zakázkovou strojírenskou výrobu, jako jsou technologické celky a svařence, včetně opracování na CNC strojích, výrobu ocelových konstrukcí, volně kovaných výkovků a výrobu hutních válců, pro válcování za tepla. V oblasti stavebnictví zajišťuje společnost především průmyslové a občanské stavby na klíč a výstavbu komunikace včetně oprav. Společnost má také dlouholeté zkušenosti s prováděním opravárenských a údržbářských činností na výrobních zařízeních TŘINECKÝCH ŽELEZÁREN, a.s. po stránce strojní, elektro a stavební.
https://www.sas-trinec.cz/

Město Třinec

Město Třinec leží v okrese Frýdek-Místek v Moravskoslezském kraji na řece Olši. První písemná zmínka o městě se datuje do roku 1444, na město byl Třinec povýšen v roce 1931. Třinec má rozlohu 8 541 ha a žije zde kolem 36 tisíc obyvatel. Jedná se o obec s rozšířenou působností a obec s pověřeným obecním úřadem.
https://www.trinecko.cz/

NEOMET

Hlavním profilem činnosti společnosti je průmysl zpracování kovů a v menší míře obchodování se šrotem. Od června 2013, po vstupu do struktur skupiny MORAVIA STEEL, dodáváme ocelový šrot do Huty Trzyniec. V srpnu 2013 jsme zahájili vlastní zpracování šrotu v pobočce Tarnowskie Góry-Strzybnica.
https://neomet.com.pl/

Teplotechna ostrava

TEPLOTECHNA Ostrava a.s. je stavební společností s tradicí v provádění staveb v oboru žárotechniky a výškových železobetonových staveb na území České republiky i v zahraničí. Současně jsou dynamicky rozvíjeny aktivity v nových perspektivních oblastech pozemního stavitelství a výškových montovaných staveb.
http://www.tto.cz/

Drotaru

Největší výrobce ocelových lan a drátů ve střední a východní Evropě. Základní produkci firmy tvoří výroba za studena taženého drátu a pramenců pro předpjaté výztuže s použitím zejména ve stavebnictví a důlním průmyslu, a dále ocelová vlákna do betonových podlah.
http://drotaru.hu/fooldal/1/bevezetes

ŽDB Drátovna

Společnost ŽDB DRÁTOVNA a.s. vznikla jako nástupnická společnost rozdělením odštěpením společnosti ŽDB GROUP a.s. Jsme společnost s více než 137letou tradicí a výhodnou polohou ve střední Evropě. Podnikáme na profesionální úrovni a poskytujeme špičkové výrobky a služby v souladu s heslem „Železná tradice kvality“.
https://www.zdb.cz/

Enviform

Společnost charakterizuje činnost v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví, environmentu, kvality, zkušebnictví a činností laboratoří, pracuje na trhu od roku 1999 a mezi atributy patří vysoká profesionalita podložená akreditací, autorizací a certifikací s cílem co nejvíce naplnit představy a uspokojit potřeby zákazníka.
https://www.enviform.cz

OMNIA KLF

OMNIA KLF, a.s. patří k tradičním výrobcům výkovků a soustružených prstenů na Slovensku. Produkty jednotlivých provozů jsou dodávány nejen do Evropy, ale i Jižní Ameriky a Číny. OMNIA KLF vyrábí výkovky pro aplikace v automobilovém, železničním, ložiskovém průmyslu i speciální příslušenství využívaná v dalších průmyslových odvětvích.
https://www.omniaklf.sk

Moravskoslezský kovošrot a.s.

Společnost působí na trhu s kovovým odpadem od roku 2005. Zajišťujeme výkup a zpracování kovošrotu pro všechny větší a menší zpracovatele kovového odpadu. Velkoobchodní nákup a prodej železného šrotu a barevných kovů.
https://mskovo.eu/o-spolecnosti/