Preview k zápasu

Fotbalisté Třince míří na Hanou

úterý 06. února. 2024 | Redakce
Dva soupeři čekají třinecké fotbalisty ve čtvrtém týdnu přípravy. Ve středu od 11. hodin svěřenci kouče Hejduška nastoupí v Prostějově, v pátek od 17.30 hodin se představí ve Vítkovicích.

K čtvrtému přípravnému střetnutí třinečtí fotbalisté nastoupí zítra v 11.00 hodin na umělé trávě v Prostějově.

Hanáci vyběhnou na trávník poprvé pod velením trenéra Radima Kučery, který před několika dny nahradil odvolaného Pavla Zavadila. V prvním ze série přípravných duelů Prostějovští přehráli v Tisport lize Kroměříž, posléze ve stejné soutěži padli s Olomoucí a s Opavou shodně 2:3. Mezitím se Hanáci rozešli smírně se Startem Brno 2:2.

Třinečtí fotbalisté si na úvod poradili s Havířovem 2:0 a pak se vytáhli na Opavu, kterou zdolali 2:1. z Bánské Bystrice se vrátili s nepořízenou, s Hamšíkovou akademií prohráli 1:3.

Zatímco trenér Třince Tomáš Hejdušek doposud dopřával všem hráčům přibližně stejný počet minut, kdy většina z nich zpravidla odehrála jen poločas, nyní svým svěřencům hodlá pobyt na hrací ploše prodloužit.

V této fázi přípravy budeme chtít, ať hráči mají vyšší zápasovou zátěž, proto už nás do Prostějova nepojede tolik. Chceme však vidět v akci všechny hráče, takže ti, kteří nenastoupí v Prostějově, dostanou příležitost v pátek ve Vítkovicích,“ předeslal hlavní trenér Třince Tomáš Hejdušek.Aktuálně

Aktuality

Opustil nás Miroslav Pauřík

Ve věku 73 let odešel bývalý třinecký krajní obránce Miroslav Pauřík. Rodák z Kněžpole na Uherskohradišťsku nastupoval za Třinec v první lize v sezonách 1974-1975 a 1975-1976. Za Třinec odehrál 53 zápasů, posléze přestoupil do Slavie Praha. V nejvyšší soutěži zapsal 232 startů, dotáhl do až do reprezentace.

17. 2. 2024, 13:18

Jízdní řád jara

Aktuální rozpis utkání třineckých fotbalistů v jarní části MSFL najdete v sekci zápasy.

16. 2. 2024, 14:12