Preview k zápasu

Fotbalisté Třince nastoupí v Bánské Bystrici

čtvrtek 01. února. 2024 | Redakce
Třinecké fotbalisty čeká třetí přípravný zápas. V pátek od 11.00 hodin je prověří třetiligový celek RSC Hamsik Academy z Bánské Bystrice.

V lednu fotbalisté Třince svedli dvě vítězné bitvy s Havířovem 2:0 (góly Holík, Dedič) a Opavou 2:1 (góly Dedič, Omasta). „Výsledky nejsou nejpodstatnější, ale zároveň je dobře, že kluci jsou za svou pracovitost odměnění dobrými výsledky. Učíme se vítězit, proto chceme vyhrávat i v přípravných utkáních,“ poznamenal hlavní trenér Třince Tomáš Hejdušek.

Těší ho, že až na nemocného Martina Samiece už jsou všichni ostatní hráči zdravotně v pořádku. „K dispozici už budou i záložníci Cienciala a Machuča. Rozložíme síly na více hráčů. Ti, kteří jsou po zranění, odehrají jen poločas. V příštím týdnu nás čekají další dva zápasy, takže budeme chtít rozložit zátěž tak, abychom se co nejlépe připravili na blížící se mistrovská utkání,“ podotkl kouč.

Již za několik dnů uplyne měsíc od zahájení zimní přípravy. Ta podle trenéra třineckých fotbalistů probíhá podle plánu. „Snažili jsme se připravit se co nejlépe kondičně a silově. Nyní už pozvolna přecházíme do druhé fáze přípravy, kdy se budeme více věnovat rychlostním věcem,“ nastínil Tomáš Hejdušek.

Aktuálně

Aktuality

Opustil nás Miroslav Pauřík

Ve věku 73 let odešel bývalý třinecký krajní obránce Miroslav Pauřík. Rodák z Kněžpole na Uherskohradišťsku nastupoval za Třinec v první lize v sezonách 1974-1975 a 1975-1976. Za Třinec odehrál 53 zápasů, posléze přestoupil do Slavie Praha. V nejvyšší soutěži zapsal 232 startů, dotáhl do až do reprezentace.

17. 2. 2024, 13:18

Jízdní řád jara

Aktuální rozpis utkání třineckých fotbalistů v jarní části MSFL najdete v sekci zápasy.

16. 2. 2024, 14:12