Aktuální zprávy

Fotbalisté budou trénovat až do poloviny prosince

úterý 05. prosince. 2023 | Redakce
Přelom prosince a listopadu probíhá ve znamení volnějšího tréninkového cyklu. Třinečtí fotbalisté se v tomto období věnují i jiným sportovním disciplínám.

Společné tréninkové jednotky, k nimž se fotbalisté Třince po několikadenní pauze scházejí třikrát týdně, má na starosti asistent trenéra Tomáš Jakus.

Máme herní tréninky, během kterých poznáváme nejen fotbalové schopnosti hráčů, ale také jak fungují v kolektivu. Kromě fotbalu se věnujeme i jiným sportovním disciplínám,“ informoval asistent trenéra Tomáš Jakus.

Minulý týden si fotbalisté zahráli futsal, v tomto týdnu je čeká hokejové utkání. „Jde nám o to, aby se hráči na závěr roku uvolnili psychicky a do zimní přípravy, kdy začneme trénovat naplno, naskočili s čistou hlavou,“ doplnil Tomáš Jakus.

Do 15. prosince budou třinečtí fotbalisté trénovat společně, poté si budou plnit individuální tréninkové plány. K úvodnímu společnému tréninku v zimní přípravě – již pod taktovkou trenéra Tomáše Hejduška – se sejdou po Novém roce.

Aktuálně

Aktuality

Opustil nás Miroslav Pauřík

Ve věku 73 let odešel bývalý třinecký krajní obránce Miroslav Pauřík. Rodák z Kněžpole na Uherskohradišťsku nastupoval za Třinec v první lize v sezonách 1974-1975 a 1975-1976. Za Třinec odehrál 53 zápasů, posléze přestoupil do Slavie Praha. V nejvyšší soutěži zapsal 232 startů, dotáhl do až do reprezentace.

17. 2. 2024, 13:18

Jízdní řád jara

Aktuální rozpis utkání třineckých fotbalistů v jarní části MSFL najdete v sekci zápasy.

16. 2. 2024, 14:12