Zápas - mládež

U17: Důležité body zůstaly doma

úterý 01. října. 2024 | Jana Zipserová
V důležitém utkání zmobilizovali třinečtí všechny své síly a soupeře až na dva útoky, ze kterých vyústily branky, do ničeho dalšího nepustili. Z vytvořených šancí svěřenci trenéra Kuly vytěžili čtyři branky, což k vítězství stačilo.
Moravskoslezská liga mladšího dorostu - 2024/2025,9. kolo, so 28. 9. 2024, 16:30

Hranice

4:2
2:2

Branky: 40. a 45. Polášek, 69. Káňa, 83. Slíva - 10. Mc Munn, 27. Kobylík. Rozhodčí: Havrlant - Pavlica, Karch. Žluté karty: Strokosz, Káňa - Vašut.

FK Třinec: Pyszko - Mikoláš ,Slíva, Postuwka, Watzlawik (79. Michalek), Klimek (74. Ježowicz), Ďurnek (Kunský), Polášek, Szotek (66. Káňa), Dudys (74. Strokosz), Bujok. Trenér: Kula.

Hranice: Simon - DOležel (54. Zdražil), Vondráček (69. Dubec), Richter (54. Hanzelka), Pospíšil, Mc Munn, Vašut, Kobylík, Chrascina, Král, Tomek (79. Kudrfalec). Trenér: Jursík.

Karel Kula, trenér FK Třinec U17

Od začátku utkání jsme diktovali tempo hry a hráli nátlakově již od 1 minuty. Soupeře jsme zatlačili a vytvářeli si dobré příležitosti. Bohužel soupeř nám ze dvou brejku vstřelil 2 branky a my museli dotahovat. Zvýšili jsme ještě tlak a sevření soupeře na jeho polovině, výsledkem byly dvě branky Poláška a do kabin se šlo za nerozhodného stavu, i když jsme kromě 2 branek měli spoustu šancí. Do druhého poločasu jsme nic na taktice neměnili, hráli jsme zodpovědně až do konce a dalšími dvěma góly v 69´ Káňa a v 83´ Slíva jsme skóre upravili na 4:2 a zcela zaslouženě brali 3 body."