Moravskoslezská liga mladšího dorostu - 2024/2025,5. kolo, so 31. 8. 2024, 12:30

FK Frýdek-Místek

2:3
1:1

Branky: 6. Bujok, 47. Dudys - 2. a 79. Maralík, 78. Michna. Rozhodčí: Měkýš - Lukašík, Bolec.

FK Třinec: Pyszko - Mikoláš, Watzlawik (82. Michalek), Kunský, Slíva (42. Klimek), Postuwka, Strokosz, Bujok, Ďurnek, Schneeberger (82. Cieslar), Dudys (57. Drahník). Trenér:Kula.

FK Frýdek-Místek: Šrubař - Motošický, Mikulenka, Michna (87. Pavelka), Ručka (77. Markusík), Maralík, Kubiš (63. Macíček), Mucha, Jalůvka, V. Šištík, Krejčí (63. K. Šištík). Trenér: Papřok.

Karel Kula, trenér FK Třinec U17

Začátek utkání byl divoký. My inkasovali jíž v druhé minutě a v šesté bylo vyrovnáno. Rychlý brejk Schneebergera z levé strany a jeho přihrávce zakončil Bujok. Herně na tom byli hosté, kteří měli velice kvalitní středové hráče lépe. Naše hra byla těžkopádná a před branku soupeře jsme se moc nedostávali. Soupeř si vytvořil do poločasu dvě šance ale Pyszko v bráně byl pozorný. Začátek druhého poločasu nám vyšel perfektně a ve 47’ jsme vstřelili vedoucí branku po střele Dudyse z hranice šestnáctky k tyči. Několik minut na to se po napadání soupeře a získání míče řítil sám na brankáře Strokosz ale jeho překopnutí padajícího brankáře skončilo mimo branku. Hra pak byla vyrovnaná a soupeř zlobil pouze z rohových kopů. V 78´ přišel zbytečný faul na levé straně u našeho pokutového území a soupeř z přímého kopu krásnou střelou na zadní tyč vyrovnal. To s námi trochu otřáslo a během minuty jsme obdrželi další branku. Do konce utkání jsme se snažili o vyrovnání ale bohužel dnes se nám to nepodařilo.