Moravskoslezská liga mladšího dorostu - 2024/2025,4. kolo, pá 23. 8. 2024, 12:45

SK Sigma Olomouc

0:0
0:0

Rozhodčí: Ondráček - Votava, Bartoň. Žlutá karta: Mikoláš (Třinec).

SK Sigma Olomouc: Spala - Chvílíček, Botek, Kubeš, Milčický (70. Bratič), Filo (82. Petr), Vybíral, Janošec (82. Brumar), Oulehla, Pařenica (42. Di Cuia), Kuneta (46. Vrablic). Trenér: Vasijlev.

FK Třinec: Pyszko - Mikoláš, Watzlawik, Kunský, Szotek (46. Dudys), Slíva, Postuwka, Strokosz (82. Káňa), Bujok (60. Cielsar), Ďurnek (82. Michalek), Schneeberger (60. Klimek). Trenér: Kula.

Karel Kula, trenér FK Třinec U17

Do utkání jsme vstoupili koncentrovaně a hráči poctivě plnili své úkoly. Sigma byla od začátku aktivní a měla územní převahu. My hráli ze zabezpečené obrany a snažili se využít situace k rychlým protiútokům. Dvě velice dobré akce Sigmy v první půli zneškodnil Pyszko a v jednom případě nám pomohlo břevno. My jsme si vytvořili pár rohových kopů, ale neprosadili jsme se, stejně jako domácí. Do druhého poločasu jsme udělali jednu změnu, za zraněného Szotka nastoupil Dudys. Obraz hry se ve druhé půli nezměnil. Sigma dobývala naši branku a my poctivě bránili. Do utkání jsme postupně zapojili další 4 hráče, hrálo se ve velkém horku a bylo třeba držet tempo se soupeřem jehož tlak se stupňoval. Sigma ve druhém poločase měla více příležitostí ke skórování než v prvním, ale Marek Pyszko v brance podal skvělý výkon a podržel nás. My se ve druhé půli dostali taky do více možností k zakončení, protože Sigma hrála velice ofenzivně, ale bez gólového efektu. Nakonec jsme remízu po velice poctivém výkonu udrželi. Kluky musím pochválit za týmový výkon.