Moravskoslezská liga mladšího dorostu - 2024/2025,2. kolo, so 10. 8. 2024, 12:30

MFK Vítkovice

5:2
2:2

Branky: 9. Postuwka, 19. Watzlawik, 61. a 65. Bujok, 88. Káňa - 29. Vinárek, 31. Janků. Rozhodčí: Bolec - Krupa, Klečacký. Žluté karty: Káňa - Theimer.

FK Třinec: Pyszko - Mikoláš, Kunský, Slíva, Watzlawik (76. Cieslar), Strokosz (60. Klimek), Postuwka, Dudys (46. Ďurnek), Szotek, Drahník (46. Káňa), Bujok (70. Michalek). Trenér: Kula.

MFK Vítkovice: Horký - Janczar (60. Benýšek), Jedlička, Matuška (70. Mika), Polášek (80. Chovaneček), Šrubař, Vinárek, Wozniak (70. Starovič), Theimer, Janků, Válek (60. Sukaný). Trenér: Plaskura.

Petr Chloň, vedoucí mužstva FK Třinec U7

Měli jsme výborný vstup do zápasu a po dvaceti minutách jsme vedli 2:0. Potom soupeř z první střely na naší branku dal gól a za dvě minuty vyrovnal. V přestávce se kluci uklidnili a do druhého poločasu jsme šli s cílem vyhrát. K tomu nám pomohl hlavně Jakub Bujok, který se dvakrát prosadil a Vítkovice již rezignovaly. Na závěr jsme ještě dali pátý gól a zápas zaslouženě vyhráli. Pochvala za bojovnost a nasazení pro všechny kluky./i>