Zápas - mládež

U19: Produktivita byla na straně Zbrojovky

úterý 08. října. 2024 | Jana Zipserová
Skvělá hra, vytvořené šance, tlak na soupeře, aktivita, nic z toho hráčům trenéra Zbončáka nechybělo. To co třineckým chybělo, měla Zbrojovka a tím bylo úspěšné zakončení.
Moravskoslezská liga staršího dorostu - 2024/2025,10. kolo, ne 6. 10. 2024, 11:00

FC Zbrojovka Brno B

5:0
2:0

Branky: 25. a 90. Jakubkovič, 36. Císař, 75. Rotrekl (penalta), 89. Pošvář. Rozhodčí: Machorek - Nejezchleba, Korčák. Žlutá karta: Nguyen.

FC Zbrojovka Brno B: Pavlík - Kocourek (56. Fanta), Paseka (70. Hájek), Jakubkovič, Pošvář, Hublík (46. Řezníček), Uher, Rotrekl, Kubík (42. Toman), Císař (70. Kříž), Dobšík. Trenér: Chuchma.

FK Třinec: Miltner - Sikora, Polok, Brzezina, Ballon, Folvarčný, Wawracz, Čmiel (79. Babilon), Nguyen, Staszko (70. Gunčaga), Čelko (70. Konderla. Trenér: Zbončák.

Martin Zbončák, trenér FK Třinec U19

"Výsledek je pro nás velmi krutý. Prvních 25 minut jsme byli aktivnější, kluci předčili soupeře v pohybu, důrazu i kombinaci. Bohužel z první vážnější situace jsme inkasovali a po naší chybě Zbrojovka přidala i druhý gól. Naše šance zůstaly nevyužité, naopak domácí tým byl maximálně produktivní. I ve druhé půli se kluci snažili s výsledkem něco udělat, ale příležitosti, které si vypracovali opět nedokázali proměnit v góly. Naopak Zbrojovka v závěrečných 15 minutách, kdy už jsme hráli vabank a se stoperem Brzezinou na hrotu, přidala další přesné zásahy. Brno nám v tomto zápase udělilo lekci z produktivity."