Zápas - mládež

U19: Stále čekají na body

pondělí 30. září. 2024 | Jana Zipserová
Bohužel ani v tomto kole se nepodařilo týmu trenéra Zbončáka udržet jednobrankový náskok a díky zbytečným chybám během pěti minut inkasovali dvě branky. To stačilo Hranicím, které si pak výsledek uhlídaly, aby zvítězily.
Moravskoslezská liga staršího dorostu - 2024/2025,9. kolo, so 28. 9. 2024, 14:30

Hranice

1:2
1:0

Branky: 19. Čmiel - 49. Hanzelka, 54. Seidl. Rozhodčí: Pavlica - Havrlant, Karch. Žluté karty: Nguyen, Staszko - Pospíšil, Seidl.

FK Třinec: Lehocký - Sikora, Polok, Brzezina, Gunčaga, Folvarčný, Wawracz, Čmiel (69. Babilon), Nguyen, Čelko, Staszko. Trenér: Zbončák.

Hranice: D. Páleník - Š. Páleník, Adamčík, Fárek (92. Dressler), Hanzelka, Koláček, Nový (46. Seidl) Kývala, Pospíšil, Palinek, Váleček (63. Molnár). Trenér: Koláček.

Martin Zbončák, trenér FK Třinec U19

"Prvních 10 minut bylo vidět, že oba týmy hrají o hodně a nikdo nechtěl udělat chybu. Poté jsme převzali iniciativu, kluci byli aktivní, vstřelili krásný gól a vytvořili si několik dobrých příležitostí, z nichž největší byla obrovská šance Folvarčného, který ovšem z pár metrů minul prázdnou branku. V defenzivní činnosti jsme pracovali bezchybně a v prvním poločase Hranice do ničeho nepustili. Bohužel na začátku druhé půle se soupeři podařilo z první šance vyrovnat. Za 5 minut jsme inkasovali i podruhé, když nijak nebezpečná střela z přímého kopu, kterou chtěl náš brankář chytit do náruče, proklouzla mezi nohama do naší sítě. Hranicím tato laciná branka velmi pomohla a ještě více se soustředily na ubránění výsledku. Z velkého tlaku se nám ale nepovedlo přidat další gól. Hranice vytěžily z minima maximum a my tak musíme dále čekat na první body."