Zápas - mládež

U16: Skvělý výkon a tři body doma

úterý 23. dubna. 2024 | Jana Zipserová
Se soupeřem si zvládli poradit hráči Třince i bez vyloučeného hráče.
Moravskoslezská divize mladšího dorostu - 2023/202,22. kolo, po 22. 4. 2024, 12:30

FK Nový Jičín

3:1
2:0

Branky: 14. Ježowicz, 30. Bujok, 72. Mikoláš - 70. Dorazil. Rozhodčí: Banot - Ganaj, Chren. Červená karta: Kunský (Třinec).

FK Třinec: Pyszko - Kunský, Michalek, Klimek (46. Dudys), Watzlawik, Bujok (71. Strokosz), Froleš, Ježowicz (62. Mikoláš), Káňa (62. Pilch), Cieslar, Schneeberger. Trenér:: Strokosz.

FK Nový Jičín: Konečný - Palacký, Bezděk, Horák, Kadlec, Girga (71. Polášek), Pšenica (52. Dorazil), Huňka, Petr, Polach (58. Plevák), Mrlina. Trenér: Gabryš.

David Strokosz, trenér FK Třinec U16

V utkání jsme od začátku určovali tempo hry a byli jsme lepším týmem, díky tomu už ve čtrnácté minutě hlavou do protipohybu gólmana zakončil po přesném centru Michálka ,Ježowicz . Pokračovali jsme stále stejně a ve 30’ opět hlavou zakončil Bujok. V 37’, za faul, obdržel kapitán Matěj Kunský červenou kartu. V druhém poločase jsme se nechali zatlačit a v 70’ snížil hostující tým, ale hned po rozehrávce po přesném dlouhém balónu zvýšil Mikoláš na 3:1 a utkání i v desíti jsme dovedli do vítězného konce.