Zápas - mládež

U17: První body si dělili se Zlínem

pondělí 11. března. 2024 | Jana Zipserová
S kvalitním soupeřem se Třinec rval až do posledních minut. Náskok se mu sice nepodařilo udržet, nicméně remíza byla spravedlivá. Velkou měrou k ní přispěl skvěle hrající Filip Polášek.
Moravskoslezská liga mladšího dorostu - 2023/2024,16. kolo, so 9. 3. 2024, 12:45

FC Fastav Zlín B

3:3
2:1

Branky: 6. Pawliska, 22. a 75. Polášek - 3. Štuler, 52. Kozáček, 78. Rajznauer. Rozhodčí: Mikeska - Jurajda, Herda. Žlutá karta: Gomola (Třinec).

FK Třinec: Pyszko - Waclawek (86. Froleš), Postuwka, Gomola, Folvarčný, Babilon (72. Ožana), Pawliska (67. Mat. Sikora), Polášek, Mar. Sikora, Polok. Trenér: Kula.

FC Fastav Zlín B: Slavík - Navrátil, Šmédek, Hlava (71. Rajznauer), Uhlíř, Jakeš (76. Psota) Trtek (46. Šnajdárek), Dressler (46. Kozáček), Štuler (71. Koňařík), Pozzi. Trenér: Matulík.

Karel Kula, trenér FK Třinec U17

"Vyrovnané utkání ve velice slušnému tempu z obou stran. Závěrečné minuty byly kdo z koho a šance byly na obou stranách. Nakonec utkání skončilo spravedlivou remízou. Pochvala všem hráčům za maximální nasazení a kolektivní výkon. Vyzdvihnout musím výkon Poláška, který odehrál skvělé utkání a vstřelil dvě branky."