Zápas - mládež

U19: Z Hlučína přivezli cenné tři body

úterý 19. března. 2024 | Jana Zipserová
Už od prvních minut bylo utkání proti Hlučínu v režii třineckých hráčů, kteří otevřeli skóre pokutovým kopem již v sedmé minutě hry.
Moravskoslezská liga staršího dorostu - 2023/2024,17. kolo, so 16. 3. 2024, 10:00

FC Hlučín

2:5
2:2

Branky: 16. a 26. Havránek - 7. Horniak (penalta), 30. (penalta), 60. a 91 Jež, 46. Pieter. Rozhodčí: Tvrdý - Moravec, Těžký. Žluté karty: Woznica - Proboszcz.

FC Hlučín: Kresta - Krakovka, Pončík, Kalafut (89. Habr), Vozník, Havránek, Konvičný (67. Holek), Kwašný, Chung (64. Godfryd), Fukan, Woznica. Trenér: Kroupa.

FK Třinec: Lehocký - Brzezina, Proboszcz, Nesvadba, Ballon (90. Niedoba), Klocek, Horniak, Čmiel (23. Pieter), Nguyen (88. Hvojník), Staszko, Jež. Trenér:Zbončák.

Martin Zbončák, trenér FK Třinec U19

"Celý týden jsme se připravovali na umělou trávu v Hlučíně, která je se svými rozměry specifická. Na velmi úzkém hřišti jsme se snažili kombinovat a po celý zápas jsme byli týmem, který musel překonávat zhuštěnou obranu soupeře, který hrál velmi jednoduše z bloku a spoléhal pouze na nákopy a rychlé protiútoky. Střelecky se blýskl autor třech branek Szymon Jež, ale pochvalu si za předvedený výkon zaslouží všichni hráči. Kaňkou na utkání bylo zranění Petra Čmiela, který musel po jednom ze soubojů střídat a následně byl převezen rychlou záchrannou službou do FN Ostrava s podezřením na otřes mozku. Následné vyšetření naštěstí prvotní prognózu nepotvrdilo a tak všichni věříme, že bude Petr brzy v pořádku."