Zápas - mládež

U16: Zvrat ve výsledku nepřišel

úterý 26. září. 2023 | Jana Zipserová
Příležitostí na otočení výsledku měli domácí několik, bohužel jim štěstí nepřálo a dobít soupeřovu branku se nepodařilo. Čisté konto tak zůstalo na straně Kroměříže, kterému k vítězství stačila jedna chyba, jenž dokázali zúročit ve vítěznou branku utkání.
Moravskoslezská divize mladšího dorostu - 2023/202,8. kolo, ne 24. 9. 2023, 12:45

SK HS Kroměříž

0:1
0:1

Branka: 12. Skácel (Kroměříž). Rozhodčí: Dytková - Kovařík, Šeruda. Žluté karty: Strokosz - Rudolf.

FK Třinec: Pyszko - Michalek (64. Bujok), Kunský, Pustowka, Klimek, Schneeberger (46. Mikoláš), Strokosz, Ďurnek, Dudys, Pilch (73. Ježowicz), Káňa (46. Cieslar). Trenér: Kula.

SK HS Kroměříž: Mišelnický (46. Rudolf) - Dvorník, Keclík, Rafaja (77. Muller), Skácel (63. Hanák), Tobolič, Štěpánek, Loupanec, Kejval, Galandr (63. Turek), Štěrba. Trenér: Fojtík.

David Strokosz, trenér FK TŘINEC U16

Zápas proti Kroměříži jsme nezačali moc dobře a ve dvanácté minutě jsme po chybě prohrávali 0:1. První poločas byl v duchu dobývání obou branek, šance jsme měli, ale neproměnili je. Soupeř se spíše dostával do brejkových situací. Druhý poločas jsme zlepšili pohyb a soupeře na naší polovinu pouštěli jen sporadicky, šancí jsme na vyrovnání, nebo otočení nepříznivého stavu měli dostatek. Kluky chceme pochválit za bojovnost a snahu otočit výsledek do poslední minuty. Bohužel se to nepovedlo.