Moravskoslezská divize mladšího dorostu - 2022/202,23. kolo, ne 23. 4. 2023, 12:15

Stará Bělá

1:6
0:2

Branky: 65. Horváth - 14. Konderla J., 43. a 50. Horniak, 70. Somr, 74. a 74. Gomola. Rozhodčí: Chmiel.

Stará Bělá: Hudeček - Braborec, Novotný, Bridling, Horváth, Velčovský, Carbol, Jelen (45. Venglář), Ondrejček, Pomiklo, Jeřábek. Trenér: Tešnar.

FK Třinec: Hondl - Sikora, Pawliska, Gomola, Waclawek, Somr, Horniak (57. Ožana), Konderla T. (65. Hlawiczka), Konderla J. (57. Červenka), Froleš (46. Babilon), Folvarčný (46. Wawracz). Trenér: Chloň.

Petr Chloň, trenér FK TŘINEC U16

Ve Staré Bělé jsme nastoupili proti poslednímu týmu soutěže, přesto jsme se v 1. poločase těžko srovnávali především s nerovným terénem a destrukční hrou domácích. 1. poločas jsme nakonec vyhráli 2:0, v 2. poločase jsme přidali ještě 4 branky a utkání s přehledem vyhráli.