Moravskoslezská divize mladšího dorostu - 2022/202,18. kolo, so 18. 3. 2023, 12:15

MFK Vítkovice

2:2
1:1

Branky: 33. a 61. Tomášek - 10. Folvarčný, 83. T. Konderla. Rozhodčí: Jurajda - Dvořák, Herda. Žlutá karta: Trnka (Vítkovice).

MFK Vítkovice: Lech - Coufal, Ulmann, Štibra, Posmyk, Kubla, Antonín, Kalafut, Koulizakos (78. Závěta), Tomášek (86. Kanclíř), Suchý (46. Trnka). Trenér: Kříž.

FK Třinec: Broda - Waclawek, Sikora, J. Konderla, T. Konderla, Froleš (46. Ožana), Gomola, Babilon, Wawracz (58. Nguyen), Folvarčný (46. Pawliska), Červenka (67. Staszko). Trenér: Chloň.

Petr Chloň, trenér FK TŘINEC U16

Jarní část sezony jsme zahajovali na hřišti suverénně vedoucího mužstva soutěže Vítkovic. Soupeře jsme dokonale zaskočili, když jsme se v 1. poločase po rychlém protiútoku dostali brankou Folvarčného do vedení. Soupeř sice po rohu srovnal, ale remíza v poločase byla pro všechny překvapením. Do 2.poločasu Vítkovice nastoupily velmi aktivně, zatlačily nás na vlastní polovinu a podařilo se jim vstřelit druhou branku. Další šance zlikvidoval výborně chytající Broda a nám se vydařilo střídání, když hráči, kteří přišli do 2. poločasu hru oživili a výsledkem bylo, že se nám deset minut před koncem podařilo vstřelit Tomaszem Konderlou vyrovnávací branku. Tak už zápas skončil. Všichni hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a přístup jak k zápasu s favoritem nastoupili.