Zápas - mládež

U17: Teprve závěr rozhodl o vítězi

pondělí 03. dubna. 2023 | Jana Zipserová
Výkon, se kterým trenér Jakus nebyl zrovna spokojený, předvedli jeho svěřenci na domácím poli Frýdku-Místku. Ačkoliv konečný výsledek vypadal zcela jednoznačně pro třinecké, průběh hry tomu z větší části utkání neodpovídal. Zlom nastal až v posledních dvaceti minutách.
Moravskoslezská liga mladšího dorostu - 2022/2023,20. kolo, so 1. 4. 2023, 12:45

FK Frýdek-Místek

1:5
1:1

Branky: 23. Rašovský - 21. a 82. Horniak, 70. a 85. Somr, 79. Nguyen. Rozhodčí: Janeček - Malý, Poledník. Žluté karty: Golich - Murin.

FK Frýdek-Místek: Strmiska - Golich, Rek (81. Malohlava), Vrobel, Volný, Tvarůžka, Novák (59. Hlavatík), Roman (66. Végh), Strack (59. Dluhoš), Meca (81. Kudrna), Rašovský. Trenér: Raška.

FK Třinec: Broda - Brzezina, Krzyžanek, Nguyen, Polok, Trombik, Horniak, Murin (76. J. Konderla), Wrana (46. Staszko), M. Sikora (67. T. Konderla), D. Sikora (46. Somr). Trenér: Jakus.

Tomáš Jakus, trenér FK TŘINEC U17

Po ne zcela přesvědčivém výkonu jsme sice zvítězili vysoce 5:1, ale průběh utkání neodpovídal úplně výsledků. V první půli jsme sice šli do vedení, herní projev však nebyl vůbec ideální a soupeř naší lehkovážnost dokázal využít. Do kabiny jsme šli za nerozhodného stavu 1:1. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny, výkon mužstva se zlepšil, ale i přesto do sedmdesáté minuty byl výsledek pořád 1:1. Přičemž domácí tým zahodil tři velké brankové příležitosti, ve kterých nás podržel gólman Broda. Až po brance na 2:1 se obraz hry změnil a kluci přidali další tři góly.