Zápas - mládež

U19: K výhře měli nakročeno, body však vzal soupeř

pondělí 13. března. 2023 | Jana Zipserová
Pravou nohou nevykročili do jarní části nejstarší dorostenci, když se jim nepodařilo zdolat Olomouc. Nepřízeň počasí ovlivnila styl hry a štěstěna se naklonila na stranu soupeře. Byť olomoučtí byli ze strany Třince pod mnohem větším tlakem a na míči mnohem méně, tři body uhájili.
Moravskoslezská liga staršího dorostu - 2022/2023,17. kolo, so 11. 3. 2023, 10:00

1. HFK Olomouc

2:0
0:0

Branky: 47. Zdráhal, 59. Pícha. Rozhodčí: Labaš - Pospíšil, Vilímek. Žluté karty: Vlček - Buryan.

1. HFK Olomouc: Vodák - Zdráhal, Komárek, Hudec, Frantík, Macháň, Lenhart, Pícha (87. Rak), Žajgla (75. Šteigl), Zifčák, Vlček (66. Krajčí). Trenér: Onofrej.

FK Třinec: Schovanec - Mar. Klocek, Mieszek, Klimek, Mat. Klocek (82. Proboszcz), Buryan, Kadura (62. Ballon), Jež, F. Čmiel, P. Čmiel, Sikora (62. Roček). Trenér: Maceček.

Karel Maceček, trenér FK TŘINEC U19

Utkání bylo hráno ve velké zimě a větru, což dosti ovlivnilo hru. V první půli jsme bohužel nevyužili naše šance, ve druhé půli jsme šli do utkání s cílem vše zlepšit, což se nám také povedlo. Nicméně i přes následnou územní převahu jsme nedokázali vytvořené šance proměnit a tím zajistit výsledek, který by průběhu utkání odpovídal.