Moravskoslezská divize mladšího dorostu - 2022/202,14. kolo, ne 6. 11. 2022, 12:45

SK HS Kroměříž

1:1
0:1

Branky: 77. Noga - 28. Zichala. Rozhodčí: Kovařik - Godfryd, Písečný.

FK Třinec: Broda (46. Miltner) - Gomola Kulig, Nguyen, Noga, Wawracz, Ožana (46. Folvarčný), Jaracz, J. Konderla (76. Babilon), T. Konderla (56. Pawliska), Hlawiczka (68. Froleš). Trenér: Chloň.

SK HS Kroměříž: Mišalnický - Gabriel, Ševeček, Syručka, Sukup, Gabrhelík (84. Pluhař), Poulík (84. Jurča), Zdráhal (68. Pecina), Ondruch (68. Dobiáš), Koutný, Zichala (68. Horák). Trenér: Ševeček.

Petr Chloň, trenér FK TŘINEC U16

Utkání s Kroměříží přineslo dva rozdílné poločasy. V 1. poločase nás soupeř, který je v popředí tabulky přehrával a zaslouženě se dostal do vedení. Do 2. poločasu jsme udělali nějaké změny, hráče jsme důrazně upozornili na to, že je třeba změnit hlavně pohyb a bojovnost. Výsledek se dostavil, kdy 2. poločas jsme byli lepším týmem, zaslouženě jsme vyrovnali. A kdybychom na konci utkání proměnili vyloženou šanci, tak jsme se mohli radovat z vítězství. Přesto jsme s výsledkem a hlavně výkonem ve 2. poločasu spokojeni.