Články mládež

Minifotbal: napínavý turnaj až do samotného konce

pátek 19. dubna. 2024 | Jana Zipserová
​Ve čtvrtek se na umělé trávě v Třinci odehrál napínavý turnaj Minifotbalu, který byl určený pro žáky osmých a devátých tříd. Atmosféra byla naplněna vášní a soutěživostí, neboť každý tým toužil po vítězství. Zápasy byly napínavé a zápal nechyběl na žádné straně.

Minifotbal

Po vyrovnaných bojích se na vrchol postavila Základní škola Vendryně, která neprohrála žádný zápas, díky čemuž si odnesla první místo. Těsně za ní se umístil tým Základní školy Dany a Emilia Zátopkových a na třetí příčce se pak umístila Základní škola Koperníkova, která si také zaslouží uznání za svůj výkon.

Blahopřejeme všem týmům k jejich úspěchům a děkujeme za jejich fair play přístup na hřišti. Tento turnaj významně přispěl k posílení sportovních dovedností, budování přátelství a podpoře zdravé soutěživosti mezi mladými studenty.