Články mládež

U10: Utužování kolektivu

čtvrtek 08. února. 2024 | Jana Zipserová
Během minulého týdne se konalo třídenní soustředění v nedalekých Smilovicích.

Tato akce se stala další příležitostí ke zlepšení sportovních dovedností, ale také k posílení týmového ducha.

„První den se naši hráči neplánovaně postavili proti týmu mladších žáků z Nebor. I přes fyzickou vyspělost soupeře předvedli naši hráči skvělý fotbal. Byli jsme svědky silného držení míče a technických dovedností, které nám umožnily ovládat hru. V dalším utkání, které kluci odehráli proti Spartaku Jablunkov poslední den soustředění, byla vidět vyrovnanost a plno pěkných akcí. Současně byla patrná únava z náročného programu, který zahrnoval nejen zápasy, ale také více než 12 hodin tréninku s míčem“, uvedl trenér Tomáš Vávra.

Tréninky byly zaměřeny na koordinaci pohybů, soutěže a malé turnaje, které pomohly hráčům zlepšit jejich dovednosti a taktiku. Ve volném čase hráči projevili svou odhodlanost a zapojili se do různých aktivit, což svědčí o jejich obrovské energii a zájmu o pohyb.

Aktuálně

Aktuality

Opustil nás Miroslav Pauřík

Ve věku 73 let odešel bývalý třinecký krajní obránce Miroslav Pauřík. Rodák z Kněžpole na Uherskohradišťsku nastupoval za Třinec v první lize v sezonách 1974-1975 a 1975-1976. Za Třinec odehrál 53 zápasů, posléze přestoupil do Slavie Praha. V nejvyšší soutěži zapsal 232 startů, dotáhl do až do reprezentace.

17. 2. 2024, 13:18

Jízdní řád jara

Aktuální rozpis utkání třineckých fotbalistů v jarní části MSFL najdete v sekci zápasy.

16. 2. 2024, 14:12