Rozhovory

Musíme uhrát šest bodů, velí Lukáš Holík

středa 08. listopadu. 2023 | Redakce
Fotbalisty Třince čekají závěrečné dva mistrovské zápasy v letošním kalendářním roce. Oba se uskuteční na Hřišti Rudolfa Labaje a na oba mají diváci vstup volný. V sobotu od 10.15 hodin vyzvou Zlínsko.

Na Bazalech jste chtěli uspět. Co vás k tomu mělo dovést?

Zpočátku jsme jim nechtěli dát prostor ke kombinaci, což nám chvilku vycházelo. Pak jsme dostali gól, začali jsme přehrávat. Trošku jsme cukli dozadu a bylo to o něco lepší. Vytvořili jsme si nějaké šance, ale srovnat se nám nepodařilo. Naopak Baník z těch šancí, které měl, nám dal góly.

V čem podle tebe měli Baníkovci navrch?

Určitě v proměňování šancí a také v přechodu do útoku, ten měli kvalitnější než my. Přebírali si míč dopředu a dokonale využívali otevřených prostorů. V tom nás Baník předčil a zaslouženě vyhrál.

V případě úspěchu byste se na Baník dotáhli na rozdíl čtyř bodů. Teď za ním zaostáváte o deset bodů….

Teď už se Baník bude dohánět těžce. Chtěli jsme vyhrát, ale nezvládli jsme to. Musíme teď uspět v obou domácích zápasech, třeba Baník někde ztratí.

Na vlastním hřišti se vám v poslední době docela daří. Využijete toho?

Věřím, že ano. I když zápas se Zlínskem bude velice těžký, chceme v něm bodovat naplno a pak uspět i proti Frýdlantu. Musíme uhrát šest bodů.

Aktuálně

Aktuality

30. kolo MSFL

Výsledky 30. kola MSFL: Blansko – Frýdek-Místek 2:2, Zlínsko – Ostrava „B“ 1:3, St. Brno – Uničov 3:3, Hlučín – Slovácko „B“ 2:2, Hranice – Hodonín 3:4, Bohunice – Karviná „B“ 0:2, Zlín „B“ – Rosice 1:0, Znojmo – Frýdlant 3:0.

3. 6. 2024, 12:01

29. kolo MSFL

Výsledky 29. kola MSFL: Hodonín – Bohunice 1:3, Rosice – Zlínsko 1:2, Frýdlant – Blansko 5:1, Ostrava „B“ – Uherský Brod 2:0, Uničov – Hlučín 1:0, Slovácko „B“ – Zlín „B“ 1:3, Karviná – St. Brno 0:1, Frýdek-Místek – Hranice 5:0.

28. 5. 2024, 12:00