Preview k zápasu

Třinec se chystá do Frýdku. Těším se, přiznává Timofej Barkov

úterý 12. září. 2023 | Redakce
MSFL pokračuje závratným tempem, před třineckými fotbalisty už je čtvrté venkovní utkání. Zítra od 16. hodin se pod vedením nového trenéra Martina Pulpita představí na stadionu sousedního Frýdku-Místku.

Oba celky se proti sobě postavily naposledy v červenci. Přípravné střetnutí v Třinci skončilo nerozhodně.

Tentokrát se bude hrát ve frýdeckých Stovkách. Svěřenci trenéra Roberta Pišteka zahájili sezonu remízou 3:3 ve Frýdlantu, následně prohráli 1:0 v Otrokovicích s místním Zlínskem a poté doma 0:1 s Hodonínem.

Ve čtvrtém kole si Lipina přivezla remízu z půdy karvinského béčka a pak následovaly dvě vítězství – doma s Uničovem 2:0 a venku na Slovácku 1:0.

V aktuální tabulce je Frýdek-Místek sedmý s osmi body a skóre 8:7.

O tři body více mají fotbalisté Třince, kteří doma zapsali remízu 1:1 s Hodonínem, porážku 1:3 s Uničovem a výhru 3:1 s Rosicemi.

Venku zvítězili nad béčkem Karviné 4:1, nad rezervou Slovácka 3:2 a pak remizovali se záložním týmem Zlína.

Středeční utkání, které bude mít výkop v 16. hodin, bude specifické nejen pro trenéra Martina Pulpita, který před časem Lipinu trénoval, ale také pro útočníka Timofeje Barkova, jenž za ni vloni nastupoval.

Do Frýdku-Místku se hrozně moc těším, spoustu tamních kluků znám, s některými jsem i nadále v kontaktu. Několik jejich letošních zápasů jsem viděl. Zpočátku se jim moc nedařilo, ale teď se rozjíždějí, docela se jim vede. Jsou mladí, a běhaví, mají kvalitní hráče. Nebude to pro nás nic snadného, přesto věřím, že tam uspějeme,“ říká třinecký útočník Timofej Barkov.

Aktuálně

Aktuality

Změna času

Sobotní utkání Třince na hřišti nováčka MSFL Startu Brno bude mít výkop o hodinu dříve - ve 14.30 hodin.

19. 9. 2023, 14:59

ZMĚNA TERMÍNU

6. KOLO FC Zlín B - FK Třinec odehrajeme 8.9. v 15.00 hodin, stadion Letná

5. 9. 2023, 11:44
×
Dnes v 14:30 | MUZ
TJ START BRNO
FK Třinec