Aktuální zprávy

Třinecké fotbalisty povede Martin Pulpit

pondělí 11. září. 2023 | Redakce
Novým trenérem třineckých fotbalistů se stane Martin Pulpit. Zkušený 56letý trenér, který působil v několika prvoligových i druholigových klubech, dnes odpoledne povede svůj úvodní trénink.

Dosavadního kouče Romana Westa a jeho asistenta Aleše Buzka, se kterými se fotbalový Třinec rozloučil v pátek po utkání ve Zlíně, nahradí Martin Pulpit. Jeho posledním působištěm byl třetiligový Sokolov.

Martin Pulpit nastupoval v mládežnických kategoriích za Horní Měcholupy, Bohemians i Viktorii Žižkov, v dospělém fotbale oblékal dres Proseku, Neratovic, Vyšehradu a Bohemians.

Na trenérskou dráhu se vydal už v 18 letech. Nejdříve několik let působil u mládežnických družstev, v roce 1995, ve svých 28 letech, převzal třetiligový Děčín.

Trénoval Vítkovice, Sokolov, Most, Žižkov, Pardubice, Mladou Boleslav, Hradec Králové, Plzeň, Olomouc, Zlín, Příbram a Baník Ostrava. Působil rovněž v nedalekém Frýdku-Místku, Blansku a také v nižších soutěžích.

Jeho posledním zaměstnavatelem byl třetiligový Sokolov. V roli třineckého trenéra se premiérově představí ve středu ve Frýdku-Místku.

Se střílením branek potíže nemáme, ale trápí nás defenzíva, dostáváme docela dost branek. Od nového trenéra si slibujeme, že se naše obranná hra zlepší, což se promítne i do výsledků,“ podotkl generální manažer FK Třinec František Šturma.

Aktuálně

Aktuality

Změna času

Sobotní utkání Třince na hřišti nováčka MSFL Startu Brno bude mít výkop o hodinu dříve - ve 14.30 hodin.

19. 9. 2023, 14:59

ZMĚNA TERMÍNU

6. KOLO FC Zlín B - FK Třinec odehrajeme 8.9. v 15.00 hodin, stadion Letná

5. 9. 2023, 11:44
×
Dnes v 14:30 | MUZ
TJ START BRNO
FK Třinec