Aktuální zprávy

Trenér Roman West v Třinci končí

sobota 09. září. 2023 | Redakce
Po utkání ve Zlíně třinecký klub přistoupil ke změně trenéra. Roman West a jeho asistent Aleš Buzek už třinecké fotbalisty nepovedou.

Bezprostředně po utkání jsme trenérovi oznámili, že i se svým asistentem končí, že představenstvo klubu s nimi ukončilo spolupráci,“ informoval generální manažer FK Třinec František Šturma.

Kouč Roman West a jeho asistent Aleš Buzek se tak s Třincem loučí po šesti kolech. „Naše mužstvo má vytvořené nadstandardní podmínky, kterým však neodpovídají výsledky ani předvedená hra. Rozhodli jsme se tedy dát mužstvu nový impulz. Oběma trenérům děkujeme za jejich služby a přejeme jim úspěchy v další práci,“ pokračoval šéf klubu.

Nový trenér by se měl třineckého mužstva ujmout počátkem příštího týdne. „Zatím probíhají jednání, pracujeme na tom, aby nový kouč už vedl pondělní trénink. Ve středu nás čeká další venkovní zápas ve Frýdku-Místku,“ dodal generální manažer František Šturma.

K třineckému mužstvu trenér Roman West přišel letos v dubnu. Ve druhé lize je vedl v osmi zápasech, v MSFL pak v šesti. Dosáhl bilance čtyř výher, čtyř remíz a šesti porážek při skóre 21:22.

Aktuálně

Aktuality

Se Žilinou na Městském

Středeční přípravný zápas se záložním celkem Žiliny, který má výkop v 10.30 hodin, se uskuteční na Městském stadionu v Třinci.

8. 7. 2024, 15:39

Na úvod dvě derby

Prvním soupeřem třineckých fotbalistů v novém ročníku MSFL bude Frýdek-Místek. Ve druhém předkole MOL Cupu se fotbalisté Třince představí v Havířově.

2. 7. 2024, 08:17