Preview k zápasu

Třinec vyzvou mladí ševci

čtvrtek 07. září. 2023 | Redakce
S cílem zopakovat příznivý výsledek z předchozích venkovních zápasů vyrazí k dalšímu utkání fotbalisté Třince. V pátek odpoledne je od 15. hodin přivítá záložní tým Zlína.

Mladí ševci si v letošním ročníku vedou velice slušně. Svěřenci Jana Jelínka ještě neokusili hořkost porážky. Na vlastním pažitu zdolali Blansko 1:0 a remizovali s Uherským Brodem 0:0.

Tři nerozhodné výsledky zaznamenali na cizích kolbištích – v Hranicích a ve Znojmě 2:2, v Ostravě 1:1. Celkem nastřádali sedm bodů.

Třinečtí fotbalisté na svém hřišti remizovali 1:1 s Hodonínem, prohráli 1:3 s Uničovem a porazili 3:1 Rosice. Venku uspěli v Karviné (4:1) a také na Slovácku (3:2). Dobrý výsledek by si rádi odvezli také z Baťova města.

Svěřenci trenéra Romana Westa mají za sebou náročné období, kdy během pouhých šesti dnů odehráli tři zápasy. „V neděli jsme měli volno a v pondělí ti hráči, kteří v těch třech utkáních odehráli nejvíce minut, měli jen regeneraci, aby se z té únavy dostali. Ostatní absolvovali zátěžový trénink,“ nastínil trenér Třince Roman West. Dodal, že od úterý už mužstvo trénovalo společně a ve středu i ve čtvrtek se připravovalo na zápas ve Zlíně.

Je před námi další náročné utkání, stejně jako třeba na Slovácku. Znovu nás čekají mladí kluci, běhaví, fotbaloví, dobře trénovaní, zkrátka těžký soupeř. Venku se nám daří lépe než doma, pokusíme se udělat maximum pro to, abychom ten zápas zvládli a navázali na ty předchozí, “ dodal kouč Třince.

Aktuálně

Aktuality

Změna času

Sobotní utkání Třince na hřišti nováčka MSFL Startu Brno bude mít výkop o hodinu dříve - ve 14.30 hodin.

19. 9. 2023, 14:59

ZMĚNA TERMÍNU

6. KOLO FC Zlín B - FK Třinec odehrajeme 8.9. v 15.00 hodin, stadion Letná

5. 9. 2023, 11:44
×
Dnes v 14:30 | MUZ
TJ START BRNO
FK Třinec