Zápas - mládež

U9: Nabitý únor

pátek 17. února. 2023 | Jana Zipserová
Větší polovina měsíce února je za námi a kategorie U9 má na svém kontě soustředění, tři přátelská utkání a během tohoto víkendu se odeberou do Polska na prestižní turnaj v Sosnowci.

První únorový víkend 3.2. - 5.2. proběhlo soustředění ve Sportcentrum Smilovice, kde kromě fotbalových tréninků si hráči vyzkoušeli bowling, ping pong, volejbal, badminton, florbal a fotbal s tenisákem. Dle dojmů samotných hráčů si společný víkend skvělé užili.

Následující týden bylo na řadě volno - zasloužené jarní prázdniny. Po tomto odpočinku čekaly na tým tři přípravné zápasy, které splnily účel a hoši si velmi dobře se všemi soupeři zahráli. Zápasovými sparingy jim byli dne 11.2. Baník Ostrava, o dva dny později to byl Spartak Jablunkov a včerejší soupeř MFK Havířov. Ve všech zápasech kluci podali skvělý výkon. Nešlo ani tak o výsledek, jak o to, prověřit si, jak na tom oproti ostatním týmu třinečtí mladíci jsou a nač se případně do budoucna hodlají trenéři se svými svěřenci zaměřit.

Již tuto neděli 19.2. čeká hochy každoročně velmi silně obsazený mezinárodní turnaj v polském Sosnowci, kde budou mít naši borci výbornou konfrontaci.

Aktuálně

Aktuality

Orság a Cienciala v sestavě ko

Do sestavy 23. kola MSFL portálu fotbalunas.cz dostala dvojice třineckých fotbalistů - stoper Samuel Orság a levý obránce Lukáš Cienciala.

16. 4. 2024, 10:30

23. kolo MSFL

Výsledky 23 kola MSFL: Uherský Brod - Start Brno 1:1, Ostrava "B" - Hlučín 3:0, Znojmo - Bohunice 4:0, Karviná "B" - Zlínsko 0:1, Hodonín - Uničov 2:1, Frýdek-Místek - Slovácko "B" 2:0, Blansko - Hranice 2:1, Frýdlant - Rosice 2:0.

16. 4. 2024, 10:28