Aktuální zprávy

V kabině Třince řádí viróza. Zápas v Opavě se ruší

pátek 17. února. 2023 | Redakce
Předposlední přípravné střetnutí, v němž třinecké fotbalisty měla zítra dopoledne prověřit Opava, se neuskuteční. Příčinou je viróza, která zachvátila třineckou kabinu.

Záložník Tomáš Omasta laborující s bolavými třísly, byl dlouho jediným hráčem, který měl zdravotní trable. Jeho ostatní spoluhráči byli v pořádku, s výjimkou těch, kteří občas utrpěli nějaký drobný šrám.

Posledně proti Púchovu chyběli marodi Dominik Gembický s Tomášem Jursou. Aktuálně je marodu mnohem více, takže Třinečtí zítra v Opavě nenastoupí.

Prakticky celou zimní přípravu byli všichni zdravotně v pořádku. Během tohoto týdne v kabině začala řádit nějaká viróza. Hráči postupně odpadávali, pro zítřejší zápas v Opavě by jich bylo k dispozici pouze osm – pokud tedy nepřibydou další marodi. Je to škoda, protože na utkání v Opavě jsme se všichni moc těšili. Zdraví je však přednější. Nemělo by cenu jet do Opavy s torzem kádru doplněným o dorostence, takový zápas by nám, ani soupeři nic nedal,“ řekl sportovní manažer třineckého klubu Marek Čelůstka.

Příští sobotu by svěřenci trenérů Martina Zbončáka a Zdeňka Cieslara měli odehrát generálku v Prostějově. Týden poté je čeká jarní premiéra na stadionu pražské Dukly. „Pevně věříme, že se nebude jednat o nic vážného. Snad se hráči postupně začnou vracet k tréninku, abychom se mohli na úvodní mistrovský zápas jarní části co nejlépe připravit,“ dodal Marek Čelůstka.

Aktuálně

Aktuality

30.kolo na ČT2

30. kola F:NL MFK Karviná - FK Třinec můžete sledovat od 17 hodin na ČT 2.

28. 5. 2023, 10:37

29.KOLO ŽIVĚ

Poslední domácí zápas můžete sledovat na SPORTTOTAL.CZ

24. 5. 2023, 13:05