Aktuální zprávy

Fotbalisty Třince posílil Martin Slaninka

úterý 14. února. 2023 | Redakce
Další zimní posilou fotbalového Třince se stal krajní obránce Martin Slaninka. Slovenský fotbalista uzavřel pod Javorovým smlouvu do konce sezony.

Šestadvacetiletý Martin Slaninka se narodil v Žilině, kde také s fotbalem začal. Z mateřského klubu si odskočil si na hostování do Martina, a nakonec ze Žiliny přestoupil do tehdy druholigového Frýdku-Místku.

Jeho další druholigovou štací byl Prostějov. Z Hané zamířil do Seredi a jeho dalším působištěm se stala Dukla Bánská Bystrica. Třinci se upsal prozatím na půl roku.

Hledali jsme levého obránce k Matěji Hýblovi, abychom měli tento post zdvojený a aby oba hráči na sebe vytvářeli konkurenci. Původně jsme počítali s Kryštofem Obadalem, ale náš záměr nám nevyšel. Získali jsme Martina Slaninku, který splňuje naše představy o moderním obránci – je rychlý, ofenzivní a kreativní,“ představil novou posilu sportovní manažer Třince Marek Čelůstka.

Martin Slaninka prvně oblékl třinecký dres v sobotu, kdy odehrál úvodních pětačtyřicet minut proti Púchovu. Další start si připíše v sobotním utkání, kdy aktuální formu Třince otestuje Opava.

Aktuálně

Aktuality

34. kolo MSFL

výsledky 34. kola MSFL: Zlínsko – Frýdlant 1:0, Uherský Brod – Karviná „B“ 1:1, Znojmo – Uničov 4:0, Ostrava „B“ – Hodonín 2:0, Blansko – Slovácko „B“ 0:2, Bohunice – Zlín „B“ 2:1, Brno – Hlučín 3:2, Hranice – Rosice 0:2.

23. 5. 2024, 15:45

28. kolo MSFL

Výsledky 28. kola MSFL: Zlínsko - Uherský Brod 2:0, Brno - Hodonín 1:1, Hlučín - Karviná "B" 2:1, Hranice - Frýdlant 3:2, Bohunice - Frýdek-Místek 0:4, Rosice - Slovácko "B" 1:1, Znojmo - Ostrava "B" 0:2, Zlín "B" - Uničov 2:2.

21. 5. 2024, 09:34