Aktuální zprávy

Fotbalisty Třince posílil Martin Slaninka

úterý 14. února. 2023 | Redakce
Další zimní posilou fotbalového Třince se stal krajní obránce Martin Slaninka. Slovenský fotbalista uzavřel pod Javorovým smlouvu do konce sezony.

Šestadvacetiletý Martin Slaninka se narodil v Žilině, kde také s fotbalem začal. Z mateřského klubu si odskočil si na hostování do Martina, a nakonec ze Žiliny přestoupil do tehdy druholigového Frýdku-Místku.

Jeho další druholigovou štací byl Prostějov. Z Hané zamířil do Seredi a jeho dalším působištěm se stala Dukla Bánská Bystrica. Třinci se upsal prozatím na půl roku.

Hledali jsme levého obránce k Matěji Hýblovi, abychom měli tento post zdvojený a aby oba hráči na sebe vytvářeli konkurenci. Původně jsme počítali s Kryštofem Obadalem, ale náš záměr nám nevyšel. Získali jsme Martina Slaninku, který splňuje naše představy o moderním obránci – je rychlý, ofenzivní a kreativní,“ představil novou posilu sportovní manažer Třince Marek Čelůstka.

Martin Slaninka prvně oblékl třinecký dres v sobotu, kdy odehrál úvodních pětačtyřicet minut proti Púchovu. Další start si připíše v sobotním utkání, kdy aktuální formu Třince otestuje Opava.

Aktuálně

Aktuality

30.kolo na ČT2

30. kola F:NL MFK Karviná - FK Třinec můžete sledovat od 17 hodin na ČT 2.

28. 5. 2023, 10:37

29.KOLO ŽIVĚ

Poslední domácí zápas můžete sledovat na SPORTTOTAL.CZ

24. 5. 2023, 13:05