Aktuální zprávy

René Dedič míří do Liptovského Mikuláše

úterý 31. ledna. 2023 | Redakce
Třinci, se kterým spojil prozatím největší část své profesionální kariéry, útočník René Dedič na jaře nepomůže. Upřednostnil nabídku Liptovského Mikuláše, posledního týmu nejvyšší slovenské soutěže.

Krátce před startem letošní sezony urostlého fotbalistu zlanařila Plzeň. Do týmu mistra ligy René Dedič zamířil na půlroční hostování s opcí. Tu však Plzeň nakonec nevyužila, a tak se měl fotbalista vrátit do Třince, kde má platnou smlouvu.

Na jaře však třinecký dres oblékat nebude. Jeho novým působištěm se stal Tatran Liptovský Mikuláš. V posledním týmu nejvyšší slovenské soutěže se Dedič potká s dlouholetým třineckým obráncem Imrichem Bedecsem.

Na jaře nás čeká boj o udržení soutěže, proto jsme se snažili Rendu za každou cenu udržet. Jeho prioritou je však nejvyšší soutěž, ať už u nás, anebo na Slovensku. V jarní části sezony bude hostovat v Liptovském Mikuláši. Přejeme mu, ať se mu v novém působišti daří,“ řekl sportovní manažer FK Třinec Marek Čelůstka.

Aktuálně

Aktuality

TANDARA V NOMINACI SR21

Do mužstva SR 21 byl povolán náš hráč Marián TANDARA. Obránce, který prošel akademií MŠK Žilina se nominoval pro tři zápasy proti Slovinsku U21, Bulharsku U21 a Severní Makedonii U21 v tureckém Beleku (19.-29.3.2023). Tandy, tak ať se daří!

16. 3. 2023, 10:10

18. KOLO ŽIVĚ

18.KOLO F:NL můžete sledovat v neděli 12.03. od 10:15 hodin Slavia Praha "B": FK TŘINEC na SPORTTOTAL

10. 3. 2023, 10:56