Preview k zápasu

Do Třince zítra zavítají Kvítkovice

úterý 24. ledna. 2023 | Redakce
Fotbalisté Kvítkovic (dříve Otrokovic) budou druhým soupeřem Třince v zimní přípravě. Utkání se uskuteční zítra od 11. hodin na umělé trávě v Třinci.

Kvítkovice se řadí do silného středu tabulky MSFL. Svěřenci trenéra Petra Zapalače jsou už v plné přípravě na jarní část třetí nejvyšší soutěže. Sehráli už tři přípravné zápasy – v prvním nestačili na záložní tým Olomouce (0:2), ve druhém si poradili s divizním Vsetínem (3:3) a posléze se rozešli smírně se Spartou Brno (2:2).

Chráněnci trenéra Martina Zbončáka zatím hráli pouze jednou. I navzdory slušnému výkonu podlehli Niepołomicím – druhém celku druhé nejvyšší polské soutěže 0:2.

V zítřejším utkání opět dostanou příležitost především testovaní fotbalisté a také někteří mladí hráči, kteří nezasáhli do hry v Polsku. Nastoupí například Schovanec, Zogata, Mieszek, Burgo a Obadal,“ předeslal hlavní trenér Třince Martin Zbončák.

Na umělý trávník určitě nevyběhne záložník Tomáš Omasta, jenž léčí bolavá třísla a také kapitán Jakub Habusta, který po nemoci teprve začne s tréninkem.

Třinec poměřil síly s Kvítkovicemi loni v polovině září v domácím poháru, kdy si z Otrokovic přivezl výhru 5:1.

Aktuálně

Aktuality

Změna času

Sobotní utkání Třince na hřišti nováčka MSFL Startu Brno bude mít výkop o hodinu dříve - ve 14.30 hodin.

19. 9. 2023, 14:59

ZMĚNA TERMÍNU

6. KOLO FC Zlín B - FK Třinec odehrajeme 8.9. v 15.00 hodin, stadion Letná

5. 9. 2023, 11:44