Články mládež

Den otevřených dveří na sportovce

pátek 11. listopadu. 2022 | Jana Zipserová
Co nabízí škola Dany a Emila Zátopkových byli zjistit zájemci z řad fotbalistů kategorie U11 při včerejším Dni otevřených dveří. Rodičům a jejich dětem byla představena vybavenost a kvalita výukového programu školy a v neposlední řadě se seznámili s výhodami pro sportovce.

Stejně jako na začátku roku, tak i nyní v jeho závěru, otevřela Základní škola Dany a Emila Zátopkových své dveře pro nové zájemce z řad fotbalistů. Početná skupina dětí se svými rodiči si opět vyslechla výhody, které škola žákům umožňuje a tím zkvalitňuje i ulehčuje náročný den každého sportovce. Kvalita spočívá například ve zvýšeném počtu hodin tělesné výchovy a ve zkušených tělocvikářích, kteří rozvíjí sportovní růst všech dětí. Dále je pro fotbalisty upraven stravovací režim, aby vyhovoval náročnému dni. Velkou výhodou je také forma dvojích učebnic a připravená autobusová přeprava, kdy jsou všichni fotbalisté dopraveni přímo ze školy na tréninkovou jednotku.

"Zájem rodičů a dětí byl opět velký, což mě srdečně těší. Je to pro nás známkou, že to co pro naše fotbalisty a všechny sportovce děláme, děláme dobře. Není to jen o sportu, ale i kvalitě vzdělání, které škola Dany a Emila Zátopkových v plném rozsahu poskytuje. Naší snahou je skloubit sport a vzdělání za účelem spokojeného sportovce. Věřím, že zájemcům o studium na naší škole se zde bude jak dobře učit, tak i trénovat", uvedl Mgr. Vladislav Bury, ředitel zapsaného spolku FK TŘINEC.