Rozhovory

Na Slovácko se musíme dobře připravit, ví Matěj Hýbl

pondělí 04. července. 2022 | Redakce
Jediným hráčem, který proti rezervě Žiliny strávil na hřišti 90. minut, byl levý obránce Matěj Hýbl. „Byl jsem za to rád,“ přiznal zkušený fotbalista. Zítra se jeho tým představí na Slovácku.

Jak hodnotíš utkání s béčkem Žiliny, ve kterém jste zapsali druhou výhru v přípravě?

Konečně jsme začali proměňovat šance, i když spoustu dalších situací jsme nedohráli do konce. Finální fázi musíme zlepšit. Každé vítězství je pro nás povzbudivé.

V prvním poločase hrála jedenáctka podobající se té, která nastupovala na jaře. Po změně stran zasáhli do hry noví hráči.

Kluci si s tím poradili velmi slušně. Myslím si, že obě jedenáctky to zvládly velmi dobře. Konečně jsme dali více gólů, výsledek 5:0 je super.

Proč ti trenéři na rozdíl od ostatních hráčů, dopřáli plnou devadesátiminutovou porci?

Byli jsme domluvení, že budu hrát 60. minut. Jelikož se zranil Vojta Brak, zůstal jsem na hřišti až do konce. Neměl jsem s tím problém, byl jsem naopak rád.

Co lze čekat od pohárového účastníka ze Slovácka, který bude vaším dalším soupeřem?

Bude to velmi náročné. Čím kvalitnější soupeř nás prověří, tím to pro nás bude lepší. Čeká nás super test, na Slovácko se musíme dobře připravit a pokusit se ten zápas co nejlépe zvládnout.

Aktuálně

Aktuality

Opustil nás Miroslav Pauřík

Ve věku 73 let odešel bývalý třinecký krajní obránce Miroslav Pauřík. Rodák z Kněžpole na Uherskohradišťsku nastupoval za Třinec v první lize v sezonách 1974-1975 a 1975-1976. Za Třinec odehrál 53 zápasů, posléze přestoupil do Slavie Praha. V nejvyšší soutěži zapsal 232 startů, dotáhl do až do reprezentace.

17. 2. 2024, 13:18

Jízdní řád jara

Aktuální rozpis utkání třineckých fotbalistů v jarní části MSFL najdete v sekci zápasy.

16. 2. 2024, 14:12