Rozhovory

Lukáš Kania věří, že se úplně nevystřílel

čtvrtek 05. května. 2022 | Redakce
Premiérovým hattrickem v třineckém dresu sestřelil Příbram Lukáš Kania. Doufá, že nějaké góly si ještě nechal na závěrečná tři kola soutěže.

Jaký měly tvé tři góly do sítě Příbrami ohlas?

Kluci v kabině mi pogratulovali. Říkali, že jsem konečně využil své přednosti a byl ve správný čas na správném místě. Přišly mi i nějaké smsky s gratulacemi od bývalých spoluhráčů.

Vzpomeneš si, kdy jsi se naposledy prosadil třikrát?

Tak to už je docela dávno, asi několik let. Bylo to ještě ve Vítkovicích, v přípravném utkání proti Frýdku-Místku.

Na tři góly v jednom zápase jistě pamatuje týmový sazebník.

Ano, Bazy (Jirka Adamuška) mi hned říkal, že si mě zapisuje. Klukům donesu do kabiny chlebíčky, takovou klasiku. Nedávno jsem měl narozeniny, takže je spojím s tím hattrickem. Na začátku týdne by s tím trenér neměl mít problém, ale pro jistotu to předem probereme.

Jak zpětně hodnotíš druhou výhru sezony nad Příbrami?

V prvním poločase to z naší strany nebyl úplně ono. Gól do šatny nás nabudil, hodně nám pomohl. Ve druhém poločase to z naší strany vypadalo mnohem lépe než v tom prvním. Přidali jsme druhý gól, Příbram pak snížila, ale když jsme zvýšili na 3:1, tak už jsem věřil, že vyhrajeme.

Přijde ti, že si na tebe obránci na jaře dávají větší pozor?

Nemyslím si, že by se na mě protihráči nějak více zaměřovali, na hřišti to nepociťuji. Prostor na útočení mám pořád.

Nechal jsi si nějaký gól na závěrečná tři kola vrcholící sezony?

Pevně věřím, že ano. Doufám, že budu takhle pokračovat.

Aktuálně

Aktuality

34. kolo MSFL

výsledky 34. kola MSFL: Zlínsko – Frýdlant 1:0, Uherský Brod – Karviná „B“ 1:1, Znojmo – Uničov 4:0, Ostrava „B“ – Hodonín 2:0, Blansko – Slovácko „B“ 0:2, Bohunice – Zlín „B“ 2:1, Brno – Hlučín 3:2, Hranice – Rosice 0:2.

23. 5. 2024, 15:45

28. kolo MSFL

Výsledky 28. kola MSFL: Zlínsko - Uherský Brod 2:0, Brno - Hodonín 1:1, Hlučín - Karviná "B" 2:1, Hranice - Frýdlant 3:2, Bohunice - Frýdek-Místek 0:4, Rosice - Slovácko "B" 1:1, Znojmo - Ostrava "B" 0:2, Zlín "B" - Uničov 2:2.

21. 5. 2024, 09:34