Aktuální zprávy

Třinec přivedl záložníka Ondřeje Machuču

pondělí 24. ledna. 2022 | Redakce
Zimní posilou Třince s pořadovým číslem dvě se stal defenzivní záložník Ondřej Machuča, jenž naposledy oblékal dres Seredi ve slovenské nejvyšší soutěži.

Pětadvacetiletý defenzivní záložník začínal s fotbalem ve Velkých Heralticích. Mládežnická léta strávil v Opavě, kde si jej vyhlédl Liberec. Pod Ještědem debutoval v nejvyšší soutěži, posléze hostoval ve Zlatých Moravcích, Znojmě, Jihlavě a Sokolově.

Poslední štací Ondřeje Machuči byla Sereď, účastník první slovenské ligy. „Během tři týdny trvajících testů Ondra zaujal oba trenéry. Svým přístupem a pracovitostí. Dokázal, že bude pro náš tým přínosem. Je pracovitým defenzivním záložníkem s výborným fyzickým fondem, úspěšným v osobních soubojích,“ představil novou posilu generální manažer Fotbalu Třinec Petr Hrazdílek.

Ondřej Machuča nastoupil za Třinec v přípravných utkáních s Frýdkem-Místkem a Žilinou. „Rád bych se probojoval do základní sestavy a dopomohl Třinci k záchraně druhé ligy. Je tady dobrý tým, v tabulce by měl být rozhodně výš,“ řekl nový člen třineckého kádru.

Aktuálně

Aktuality

30.kolo na ČT2

30. kola F:NL MFK Karviná - FK Třinec můžete sledovat od 17 hodin na ČT 2.

28. 5. 2023, 10:37

29.KOLO ŽIVĚ

Poslední domácí zápas můžete sledovat na SPORTTOTAL.CZ

24. 5. 2023, 13:05