Zápas

Třinec na úvod přehrál Frýdek-Místek

středa 19. ledna. 2022 | Redakce
Sérii přípravných utkání odstartovali třinečtí fotbalisté přesvědčivým vítězstvím nad třetiligovým Frýdkem-Místkem. O góly se postarali Puchel s Nieslanikem.

Třinečtí trenéři dali příležitost dorostencům Zogatovi, Klimkovi, Mieszkovi a Kaniokovi. Nastoupili i záložníci, kteří přišli na zkoušku - Ondřej Machuča a Iheb Hadj Khalifa z Tunisu.

V zahajovacím zimním přípravném střetnutí jako první zahrozili domácí, ale Habusta, Javůrek ani Zogata gólmana Květoně nepokořili.

Kapituloval až po půlhodině hry, kdy Zogata našel kolmou přihrávkou neobsazeného Puchela a ten gólmana hostů obstřelil – 1:0.

Na druhém úspěchu měl podíl druhý z mladíků v třinecké sestavě. Klimek dlouhou přihrávkou vysunul Kaniu, ten odcentroval a Puchel se placírkou trefil podruhé – 2:0.

Po změně stran měl gól na hlavě Nieslanik, brankář hostí ovšem jeho pokus nadvakrát zneškodnil.

Vzápětí zahrozili hosté. Po rohovém kopu se k zakončení dostal Manzia, brankář Hasalík však dokázal vyškrábnout míč mimo.

O pár minut později se Puchel probil do pokutového území, jeden ze zadáků ho fauloval a Třinečtí získali výhodu pokutového kopu. K míči se postavil Nieslanik a s přehledem zvýšil na 3:0.

Zhruba dvacet minut před koncem se tentýž fotbalista dostal k hlavičce po centru Burga. Napoprvé na brankáře nevyzrál, ale z dorážky se už nemýlil a zaznamenal svůj druhý zásah v utkání.

K hattricku neměl daleko Puchel, ale jeho tvrdou ránu ze střední vzdálenosti brankář vyboxoval a v závěru si poradil také s jeho pokusem z úhlu.

Aktuálně

Aktuality

TANDARA V NOMINACI SR21

Do mužstva SR 21 byl povolán náš hráč Marián TANDARA. Obránce, který prošel akademií MŠK Žilina se nominoval pro tři zápasy proti Slovinsku U21, Bulharsku U21 a Severní Makedonii U21 v tureckém Beleku (19.-29.3.2023). Tandy, tak ať se daří!

16. 3. 2023, 10:10

18. KOLO ŽIVĚ

18.KOLO F:NL můžete sledovat v neděli 12.03. od 10:15 hodin Slavia Praha "B": FK TŘINEC na SPORTTOTAL

10. 3. 2023, 10:56