Články mládež

Jak to viděl sám Kryštof Horniak v reprezentaci

sobota 16. října. 2021 | Jana Zipserová
Vděčný Kryštof Horniak má za sebou reprezentační kemp a již s chladnou hlavou mohl ze sebe dostat všechny pocity a dojmy.

Do svého soukromí nechal čtenáře nahlédnout třinecký odchovanec a talentovaný hráč."Z nominace do výběrového kempu reprezentace U15 jsem měl radost a vážím si toho", začal s pokorou svůj projev Kryštof Horniak, kterého si do svého týmu povolal bývalý obránce a nynější reprezentační trenér kategorie U15 Karel Havlíček. "Kemp se mi líbil, byla tam dobrá parta a moc jsem si to užil", pronesl na adresu sešlosti výběru Horniak.

Na mladého třineckého hráče byl oproti jeho spoluhráčům vyvinut o něco větší tlak a to díky domácímu prostředí. Právě, když je člověk "doma", chce předvést ten nejlepší výkon před zraky nejen rodiny, ale také spoluhráčů a fanoušků. S tímto lehkým hendikepem nastupoval Horniak na hřiště a na zádech i na prsou nesl další nelehké břímě. To bylo v podobě čísla deset. A tak musel navíc dostát faktu, že s desítkou na hřiště nastupují ti nejlepší. Bez debat se mu to povedlo! "Zápas byl pro mě specifický i proto, že se konal právě v Třinci. Byl jsem trochu nervózní, abych nezklamal. Zápas se mi povedl a se svým výkonem jsem byl spokojený. Byla to pro mě cenná zkušenost, mohl jsem se porovnat s těmi nejlepšími v kategorii U15. Chci na sobě dále pracovat, abych si v budoucnu mohl zahrát za A tým Třince", zhodnotil své počínání na hřišti a současně nastínil jaké má ambice do budoucna.

Aktuálně

Aktuality

30. kolo MSFL

Výsledky 30. kola MSFL: Blansko – Frýdek-Místek 2:2, Zlínsko – Ostrava „B“ 1:3, St. Brno – Uničov 3:3, Hlučín – Slovácko „B“ 2:2, Hranice – Hodonín 3:4, Bohunice – Karviná „B“ 0:2, Zlín „B“ – Rosice 1:0, Znojmo – Frýdlant 3:0.

3. 6. 2024, 12:01

29. kolo MSFL

Výsledky 29. kola MSFL: Hodonín – Bohunice 1:3, Rosice – Zlínsko 1:2, Frýdlant – Blansko 5:1, Ostrava „B“ – Uherský Brod 2:0, Uničov – Hlučín 1:0, Slovácko „B“ – Zlín „B“ 1:3, Karviná – St. Brno 0:1, Frýdek-Místek – Hranice 5:0.

28. 5. 2024, 12:00