Články mládež

Jak to viděl sám Kryštof Horniak v reprezentaci

sobota 16. října. 2021 | Jana Zipserová
Vděčný Kryštof Horniak má za sebou reprezentační kemp a již s chladnou hlavou mohl ze sebe dostat všechny pocity a dojmy.

Do svého soukromí nechal čtenáře nahlédnout třinecký odchovanec a talentovaný hráč."Z nominace do výběrového kempu reprezentace U15 jsem měl radost a vážím si toho", začal s pokorou svůj projev Kryštof Horniak, kterého si do svého týmu povolal bývalý obránce a nynější reprezentační trenér kategorie U15 Karel Havlíček. "Kemp se mi líbil, byla tam dobrá parta a moc jsem si to užil", pronesl na adresu sešlosti výběru Horniak.

Na mladého třineckého hráče byl oproti jeho spoluhráčům vyvinut o něco větší tlak a to díky domácímu prostředí. Právě, když je člověk "doma", chce předvést ten nejlepší výkon před zraky nejen rodiny, ale také spoluhráčů a fanoušků. S tímto lehkým hendikepem nastupoval Horniak na hřiště a na zádech i na prsou nesl další nelehké břímě. To bylo v podobě čísla deset. A tak musel navíc dostát faktu, že s desítkou na hřiště nastupují ti nejlepší. Bez debat se mu to povedlo! "Zápas byl pro mě specifický i proto, že se konal právě v Třinci. Byl jsem trochu nervózní, abych nezklamal. Zápas se mi povedl a se svým výkonem jsem byl spokojený. Byla to pro mě cenná zkušenost, mohl jsem se porovnat s těmi nejlepšími v kategorii U15. Chci na sobě dále pracovat, abych si v budoucnu mohl zahrát za A tým Třince", zhodnotil své počínání na hřišti a současně nastínil jaké má ambice do budoucna.

Aktuálně

Aktuality

TANDARA V NOMINACI SR21

Do mužstva SR 21 byl povolán náš hráč Marián TANDARA. Obránce, který prošel akademií MŠK Žilina se nominoval pro tři zápasy proti Slovinsku U21, Bulharsku U21 a Severní Makedonii U21 v tureckém Beleku (19.-29.3.2023). Tandy, tak ať se daří!

16. 3. 2023, 10:10

18. KOLO ŽIVĚ

18.KOLO F:NL můžete sledovat v neděli 12.03. od 10:15 hodin Slavia Praha "B": FK TŘINEC na SPORTTOTAL

10. 3. 2023, 10:56