Články mládež

Kryštof Horniak zazářil!!!

pátek 15. října. 2021 | Jana Zipserová
Česká reprezentace sehrála v Třinci dvě utkání a v obou případech zvítězila nad nelehkým protivníkem, kterým byl reprezentační tým Slovenska v kategorii U15. Třinecký talent Kryštof Horniak se zasloužil o výhru českého týmu.

Hned v prvním utkání nastoupil Kryštof Horniak s číslem deset jako středopolař a posléze také jako krajní obránce. Na obou postech předvedl výborný výkon.

První branka, která padla do slovenské brány šla na triko právě třineckého odchovance Kryštofa Horniaka. Ten po neohroženém průniku do šestnáctky, byl soupeřem sražen k zemi a sudí tak nekompromisně hvizdem píšťalky signalizoval faul a následoval pokutový kop. Ten suverénně proměnil Kryštofův spoluhráč a Češi slavili zásluhou třineckého hráče první gól.

(nedovolený zákrok slovenského obránce na Kryštofa Horniaka vedl k pokutovému kopu a k otevření skóre 1:0)

Horniak na postu záložníka byl také u zrodu další akce, která vedla k brance číslo dvě. Celkový výkon po čas utkání byl ze strany nejen Kryštofa Horniaka, ale celé české reprezentace, fantastický. Kryštof potvrdil správnou volbu trenéra Karla Havlíčka, že do tohoto týmu právem patří.

Velká gratulace za celý klub FK Třinec!

Aktuálně

Aktuality

TANDARA V NOMINACI SR21

Do mužstva SR 21 byl povolán náš hráč Marián TANDARA. Obránce, který prošel akademií MŠK Žilina se nominoval pro tři zápasy proti Slovinsku U21, Bulharsku U21 a Severní Makedonii U21 v tureckém Beleku (19.-29.3.2023). Tandy, tak ať se daří!

16. 3. 2023, 10:10

18. KOLO ŽIVĚ

18.KOLO F:NL můžete sledovat v neděli 12.03. od 10:15 hodin Slavia Praha "B": FK TŘINEC na SPORTTOTAL

10. 3. 2023, 10:56