Aktuální zprávy

SEAT novým automobilovým partnerem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY

středa 26. června. 2019 | Tisková zpráva
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA si vysloužila nového významného partnera. Svoje jméno s ní od následujícího soutěžního ročníku spojí značka SEAT. Jednotlivé kluby FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY získají díky spolupráci Ligové fotbalové asociace s výrobcem automobilů od jednotlivých zástupců z dealerské sítě SEAT několik automobilů modelu Tarraco.

„Historicky se SEAT podílel na podpoře mnoha sportovců a sport jako takový vždy neodmyslitelně patřil ke značce SEAT. Dlouhodobě podporujeme českou atletiku společně s Bárou Špotákovou, motorsport, ve kterém jsme se stali mistry Evropy a nyní přichází na scénu fotbal, který je nejrozšířenějším sportem na světě,“ řekl ke spolupráci s Ligovou fotbalovou asociací Aleš Novák, ředitel divize SEAT společnosti Porsche Česká republika.

Automobilka SEAT pochází původně ze Španělska, tedy země fotbalu zaslíbené. „SEAT se dlouhodobě s fotbalem spojuje v mnoha zemích, v domácím Španělsku je značka mimo jiné partnerem fotbalové reprezentace. Také domovské město Barcelona uvedený sport více než dobře reprezentuje. V případě České republiky jsme se rozhodli podpořit FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU a jejích všech šestnáct klubů pro nadcházející sezonu 2019/2020,“ doplnil Novák.

Také Ligová fotbalová asociace si novou dohodu pochvaluje. „V minulosti si kluby druhé ligy musely zajišťovat své vlastní automobilové partnery, o které ani nadále samozřejmě nepřijdou. Nicméně stabilní partner na ligové úrovni v této oblasti u FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY vždy chyběl a jsme rádi, že příchod partnera s tak vyspělou značkou dále posune FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU v jejím vnímání u veřejnosti,“ řekl k příchodu značky SEAT do profesionálního fotbalu místopředseda LFA za kluby FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Petr Heidenreich.

Nový SEAT Tarraco, navržený a vyvinutý společností SEAT v Martorellu a vyráběný v německém Wolfsburgu, završuje ofenzivu španělského výrobce automobilů v segmentu SUV, která již přinesla modely Ateca a Arona.

Aktuálně

Aktuality

26. kolo MSFL

Výsledky 26. kola MSFL: Znojmo – Strání 0:5, Blansko – Hodonín 1:3, Hlučín – St. Brno 1:3, Brno „B“ – Slovácko „B“ 1:2, Uničov – Kroměříž 1:1, Karviná „B“ – Rosice 2:0, Zlín „B“ – Frýdek-Místek 4:4, Zlínsko – Hlubina 0:0.

3. 5. 2025, 16:28

33. kolo MSFL

Výsledky 33. kola MSFL: Karviná "B" – Uherský Brod 4:2, Zlín „B“ – Blansko 4:2, Brno „B“ – Znojmo 1:1, Frýdek-Místek – Kroměříž 0:3, Rosice – Strání 0:2, St. Brno – Uničov 0:3, Slovácko „B“ Hlubina 0:1, Hlučín – Zlínsko 2:2.

1. 5. 2025, 16:27