Orlovou zlomili ve druhé půli

(04.02.2015) Dvě branky ve druhé půli stačily třineckým fotbalistům k vítězství v přípravném utkání na hřišti třetiligové Orlové. Skóre otevřel v 67. minutě Pavel Malcharek a v 85. ho uzavřel René Dedič.

přát., středa 4.2.2015
Slavia Orlová
0:2
(0:0)
Branky: 67. Pavel Malcharek (0:1), 85. René Dedič (0:2). Rozhodčí: Zbyněk Proske - Radek Kotík, Michael Viščor.
FK Fotbal Třinec:
I. poločas: Lukáš Brych - Michal Velner, Pavel Hloch, Benjamin Vomáčka, Lukáš Kubáň - Václav Tomeček, Michael Hupka, Martin Motyčka, Lukáš Kutra, Petr Joukl - Ondřej Smetana.
II. poločas: Pavel Rohel - Tomáš Matoušek, Jan Krejčí, Marek Čelůstka, Jiří Janoščin - Pavel Malíř, Peter Kučera, Miroslav Ceplák, Lukáš Kutra - Pavel Malcharek, René Dedič. Trenér: Marek Kalivoda.
Počet diváků: 45

Třinecké fotbalisty v tomto týdnu posílil zlínský defenzivní záložník Lukáš Kutra, který naposledy působil ve slovenské Nitře.

Hosté se v Orlové pustili do svého soupeře hned od první minuty a gólman Pacanovský musel už ve 3. minutě čelit nebezpečné šanci Joukla. S tou si poradil, stejně tak jako s dalšími dvěma tutovkami z dílny dvojice Smetana - Hupka.

Domácí v prvním poločase dobře bránili. Ve druhém hráči trenéra Kalivody zlepšili práci na míči a vytvořili si další gólové šance.

Jednu z nich v 67. minutě po kombinaci středem hřiště proměnil po spolupráci Malíře a Dediče zakončující Pavel Malcharek.

O druhý gól se postarali nahrávači z předešlé branky. Do Malířova centru z pravé strany se opřel René Dedič, jeho první pokus brankář Szarowski vyrazil, ale na dorážku slovenského útočníka už neměl nárok a podruhé kapituloval.

Fotbalisté od řeky Olše zvítězili po Petrovicích i v Orlové, ale v sobotu dopoledne je čeká mnohem těžší soupeř - vedoucí celek slovenské Fortuna ligy MŠK Žilina. Utkání se uskuteční od 11 hodin na hřišti ve Strážově.