Ačko porazilo kempaře

(23.11.2011) Druholigoví fotbalisté nedali ve středečním přátelském utkání šanci svému soupeři a porazili kempaře vysoko 6:0. Zápas byl důležitý pro "hostující" hráče, kteří dostali šanci od trenéra Luhového.

přát., středa 23.11.2011
6:0
(0:0)
Branky: Maroš Schustrík 2, Pavel Malíř, Radek Kuděla, Radek Szmek, Tomáš Gavlák. Hlavní rozhodčí: Marek Klečacký.
FK Fotbal Třinec: ("A") Václav Bruk - Petr Joukl, Petr Lisický, Radek Kuděla, Patrik Siegl - Pavel Malíř, František Hanus, Martin Maroši, Miroslav Ceplák - Radek Szmek, Petr Nekuda. Střídali: Martin Sikora - Tomáš Matoušek, Martin Pospíšil, Tomáš Gavlák, Martin Surynek, Maroš Schustrík. Trenér: Ľubomír Luhový.
FK Fotbal Třinec: ("kemp") Filip Klepek - Ondřej Buzek, Michal Baka, Michael Hupka, Ondřej Byrtus - Marek Švábík, Filip Przyczko, David Steiner, Maroš Schustrík - Jiří Valášek, Michal Němec. Střídali: Martin Vlachovič, Vojtěch Zabelka. Trenér: Patrik Krabec.
Počet diváků: 0

V prvním popodzimním zápase si to rozdali na třinecké umělce druholigoví hráči s účastníky kempu. Ti byli složení s třineckých hráčů působících na hostování a také z několika nových tváří.

I přes velkou bojovnost kempařů na "áčko" nestačili a prohráli góly ve druhém poločase jednoznačně 6:0. Dvěma góly se o to postarali Malíř a Schustrík, který ve druhém poločase nastoupil za áčko, po jednom pak přidali Szmek a Gavlák.

Hráči kempu: Klepek (návrat z Lískovce), Buzek (návrat z Petrovic), Baka (Prešov), Byrtus (návrat z Frýdku-Místku), Švábik (dorost), Przyczko (návrat z Těšína), Steiner (Kroměříž), Schustrík (Petržalka) - Valášek (Morkovice), Němec (Frýdlant), Vlachovič (návrat z Petrovic), Zabelka (Těšín).