Patnáctka zdolala Šumperk

Patnáctka zdolala Šumperk

(06.06.2018) Starší žáci i přes nepřízeň osudu při koncovkách potěšili trenéra i diváky. Ti viděli kreativní hru a veliké nasazení hráčů nejen domácího, ale i hostujícího týmu. Šumperku jeho veškeré úsilí a bojovnost k dosažení vítězství nestačilo a odjel domů poražen.

26.kolo, neděle 3.6.2018
FK Fotbal Třinec
1:0
(1:0)
Šumperk
Branka: 20. Filip Pollák (1:0). Rozhodčí: Ondřej Cieslar - Jan Sivera - Marek Szwed. Žlutá karta: Jan Hamrozi (Třinec).
FK Fotbal Třinec: Ondřej Mrózek - Filip Trombik, Jiří Ondryhal, Jan Hamrozi, Matúš Kultan, Filip Pollák, Eduard Byrtus, Dominik Sikora, Adam Zabystrzan, Marek Poništ, Petr Rusz. Trenér: Karel Maceček.
Šumperk: Jakub Žanda - Marek Churavý, Tomáš Holan, Tomáš Morong, Patrik Přikryl, Martin Jecu, Marek Horký, Vojta Klimek, Kevin Nguyen, Michal Václavek (20. Ondřej Krahula, 43. Lukáš Karger, 60. Jakub Šindler), Pavel Matura (20. David Komínek, 43. Martin Šincl, 60. Libor Vicenec). Trenér: Bohdan Hecl.
Počet diváků: 20

Ohlasy trenérů

Karel Maceček, trenér Třince

„Kluci v zápase podali dobrý výkon a zaslouženě vyhráli. Bohužel se nám úplně nedařilo při koncovkách, jinak by byl rozdíl ve skóre výraznější.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Na úvod přípravy remíza

Fotbal na oslavách zakončení školního roku v polském Puńcowie zhruba tisícovce diváků gól nenabídl. Třinecký tým bojoval a s účastníkem kvalifikace Evropské ligy remizoval.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál