Remíza s Podbeskidziem

Remíza s Podbeskidziem

(16.07.2016) Druhý přípravný zápas na polském území už dopadl lépe. Nechybělo moc a Třinec by si z Dankowic odvezl vítězství, bohužel důrazný Ilir Pali v závěru vyrovnal na 1:1.

příp., sobota 16.7.2016
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:1
(0:0)
FK Fotbal Třinec
Branky: 48. Dario Krišto (0:1), 81. Ilir Pali (1:1).
FK Fotbal Třinec: Lukáš Paleček – Pavel Tobiáš, Petr Joukl, Tomáš Benetka, Jiří Janoščín, Martin Samiec, Petr Hošek, Peter Kučera, Martin Janošík, Marek Čelůstka, Dario Krišto. Střídali: Pavel Rohel – Pavel Malcharek, Michal Velner, Michal Stříž, Marcel Stříž, Martin Motyčka, Matej Ižvolt.
Počet diváků: 150

Komentář k zápasu

Ve 20. minutě poprvé zahrozili domácí, ale Demjan střelou do středu brány neohrozil Palečka. Stejný hráč byl v ještě lepší situaci po půlhodině hry, kdy byl zcela sám u levé tyče, zvolil prudkou střelu a Paleček výborným zákrokem nohou míč vykopl.

První půle byla více v režii domácích, v té druhé už byli aktivnější naši fotbalisté. Hned v úvodu zahrozil po Velnerově centru hlavičkující Hošek, ale ujala se až z následného rohu Janošíka hlavička Daria Krišta, který střelou k bližší tyči nedal brankáři soupeře šanci.

Třinec hrozil i dál, Janošíkův únik zastavil až na brankové čáře domácí obránce. Na druhé straně Rohel mohl sledovat míč z hlavy Demjana, který přistál na břevně třinecké svatyně.

O plichtě nakonec rozhodla akce z 81. minuty. Sokolowski odcentroval z pravé strany, míče se v šestnáctce zmocnil Ilir Pali a střelou k pravé tyči vyrovnal na konečných 1:1.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Sezóna v číslech: Útočníci

V poslední části ohlédnutí za sezónou se podíváme do útočných řad. Tam působila trojice Václav Juřena, René Dedič a Petr Hošek.

 
 
 
Zápasový servis
 
 

Preview

Reportáž

 
 
Zápasová fotogalerie
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál