Junioři podlehli vedoucí Karviné

Junioři podlehli vedoucí Karviné

(20.11.2017) Junioři nezvládli v areálu Kovony první poločas a zápas s lídrem soutěže prohráli 1:3. Jedinou branku našeho celku vstřelil po změně stran Martin Samiec.

14.kolo, pondělí 20.11.2017
MFK OKD Karviná
3:1
(3:0)
FK Fotbal Třinec
Branky: 4. Ostap Sas (penalta, 1:0), 17. Ondřej Lingr (2:0), 35. Erik Puchel (3:0), 53. Martin Samiec (3:1). Rozhodčí: Jakub Vojkovský - Radek Kotík, Radim Dresler. Žlutá karta: Tomáš Masař (Třinec).
MFK OKD Karviná: Jiří Ciupa (75. Miroslav Přibyl) - Benjamin Čolič (46. David Egri), Aron Formela, David Lischka, Jan Vondra, Tomáš Weber, Lukáš Duda, Ostap Sas, Erik Puchel, Ondřej Lingr (46. Filip Navrátil), Daniel Řapek. Trenér: Zbyšek Gazda.
FK Fotbal Třinec: Jiří Adamuška - Petr Chloň, Martin Konečný, Stanislav Potůček, Michal Velner, Martin Janošík, Josef Celba, Jan Lasota, Martin Samiec, Tomáš Masař, Marek Zahaluk (66. Lukáš Cienciala). Trenér: Svatopluk Schäfer.
Počet diváků: 30

Ohlasy trenérů

Tomáš Jakus, trenér Třince

„Do zápasu jsme nevstoupili podle našich představ. První gól jsme obdrželi ve třetí minutě z penalty. Poté jsme se nějaký způsobem snažili hru vyrovnat, ale Karviná chodila z rychlých protiútoků do přečíslení a z toho pramenil i jejich druhý gól. U třetí karvinské branky došlo k nedorozumění mezi rozhodčími, což ovlivnilo naše hráče, kteří přestali hrát. Jinak jsme v prvním poločase měli šance i my a troufám si říct, že jsme byli i více na míči. Z větší části jsme vyhrávali osobní souboje, s čímž mohu být jako trenér spokojen. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním s výsledkem něco udělat, což bylo vidět od první minuty i na hráčích. Myslím si, že jsme celý druhý poločas na hřišti dominovali a kdyby zápas skončil 3:4 v náš prospěch, tak by se asi nikdo nemohl divit. Ve druhém poločase se podařilo Martinovi Samiecovi už jen snížit, ale i přes nepříznivý výsledek si kluci zaslouží za druhý poločas pochvalu. Chtěl bych zdůraznit, že Karviná nastoupila v hodně silné sestavě, i přesto si naši kluci dokázali, že jsou schopni hrát s tak silným soupeřem. Myslím si, že kluci, kteří nastupují za U19 nebo nastupovali ještě vloni v Moravskoslezské dorostenecké lize, v tomto zápase určitě nezklamali a mělo by je to motivovat v další práci.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Junioři v generálce remizovali

Třinecká juniorka na závěr letní přípravy sehrála divoký zápas s opavskou devatenáctkou a v utkání bohatém na góly remizovala 3:3.

 
 
 
Zápasový servis
 
 

Reportáž

 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál