V Šumperku zvládli roli favorita

(22.05.2018) Mladší dorostenci ve druhém poločase položili Šumperk na lopatky a poslední celek tabulky zdolali 4:1. Dvakrát se do střelecké listiny zapsali Adam Lasota a Lukáš Bora.

26.kolo, neděle 20.5.2018
Šumperk
1:4
(1:1)
Branky: 28. Lukáš Bora (0:1), 34. Ondřej Musílek (1:1), 42. Adam Lasota (1:2), 70. Adam Lasota (1:3), 76. Lukáš Bora (1:4). Rozhodčí: Antonín Vysloužil - Michal Křepský, Vladislav Rulíšek. Žlutá karta: Kevin Körner (Šumperk).
Šumperk: Ladislav Kovařík - Marek Churavý, Kevin Körner, Martin Jecu, Ondřej Musílek, Adam Žák (61. Tomáš Morong), Pavel Mazák, Marek Elšík, Miroslav Zatloukal, Marcel Kotry (49. Pavel Kubíček), Kevin Nguyen (61. Patrik Přikryl). Trenér: Zdeněk Opravil.
FK Fotbal Třinec: Matouš Huczala - Samuel Ligocki, Daniel Ryszavy (41. Adam Lasota), Michael Safak, Jan Szarzec, Matteo Burgo, Jakub Lysek (49. Martin Tvrdý), Pavel Rusz, Lukáš Bora, Damian Žabka (41. Dominik Horňák), Tomáš Laba. Trenér: Jindřich Dohnal.
Počet diváků: 25

Jindřich Dohnal, trenér Třince

„Potvrdili jsme roli favorita, ale náš výkon byl zejména v první půli rozpačitý. Dlouho jsme si nedokázali poradit s ofsajdovou taktikou soupeře a naše kombinace končily často ofsajdovým postavením. Když už jsme obranu soupeře překonali, spoustu šancí jsme neproměnili. Ve druhé půli jsme již na tuto soupeřovu taktiku našli recept a utkání jsme třemi brankami rozhodli. Mrzí nás, že jsme spoustu šancí, v podstatě samostatných nájezdů, zahodili. Vítězství mohlo být výraznější.“