O výsledku rozhodl první poločas

(17.04.2018) Sedmnáctka hrála v sobotu na půdě favorizované Líšně, která potvrdila papírové předpoklady a třemi brankami vstřelenými do naší sítě rozhodla o výsledku utkání. Mladším dorostencům patří v tabulce osmá příčka.

21.kolo, sobota 14.4.2018
SK Líšeň
3:0
(3:0)
Branky: 25. Martin Svoboda (1:0), 30. Lukáš Drápal (2:0), 39. Radek Lacka (3:0). Rozhodčí: Josef Kučera - Jaroslav Kolář, Denis Czech.
SK Líšeň: Vojtěch Přerovský - Daniel Wenzlovský, Miroslav Motyčka, Lukáš Drápal (68. Lukáš Sláma), René Jašek (62. Daniel Broskva), Karel Kloss (75. Tomáš Modlitba), Tarik Lukšija, Vojtěch Blažek, Alexandr Barša, Radek Lacka (41. Filip Chládek), Martin Svoboda. Trenér: Jiří Šrámek.
FK Fotbal Třinec: Tomasz Gleta - Dominik Horňák (60. Tomáš Laba), Robert Walaski, Josef Bujok, Ondřej Kisza, Jan Pilch (56. Adam Puczok), Jakub Walek, Adam Michalek (50. David Kajánek), Mariusz Chmiel, Ondřej Jalovičor, Dominik Špulica. Trenér: Martin Zbončák.
Počet diváků: 45

Martin Zbončák, trenér Třince

„Utkání jsme si prohráli sami v prvním poločase, když jsme inkasovali všechny tři branky po individuálních chybách a soupeři tak zjednodušili cestu k vítězství. Druhý poločas už byl vyrovnanější, celkově však utkání skončilo asi zaslouženě výhrou favorizované Líšně.“