Osmnáctka vyvezla bod z Uničova

(31.05.2018) Třinecká osmnáctka si z posledního výjezdu v sezóně odvezla bod za remízu 1:1 nad Uničovem. Domácí vedli, ale po změně stran vyrovnal Nieslanik.

28.kolo, středa 30.5.2018
SK Uničov
1:1
(1:0)
Branky: 32. Jiří Fencl (1:0), 71. Denis Nieslanik (1:1). Rozhodčí: Radek Běhal - Jaroslav Šmíd, Svatopluk Vláčil. Žluté karty: Jan Pavlík - Petr Niemczyk.
SK Uničov: Štěpán Červený - Josef Sívek (46. Jan Pavlík), Josef Vítámvás, Filip Habáň, Tomáš Bábek (83. Martin Pavlík), Jan Šléska, Jakub Michalík, Radovan Skřebský, Jiří Fencl, David Křivánek (21. Tomáš Weigel), Martin Piruch. Trenér: Petr Mikuta.
FK Fotbal Třinec: Dawid Wojciuch - Marek Godfryd, Roman Wilk (46. Daniel Jež), Filip Lukosz, Kryštof Kluz, Petr Niemczyk, Dominik Bičánik (86. Dominik Horňák), David Kajánek (70. Jakub Walek), Filip Szotkowski, Filip Stančík (46. Ondřej Kisza), Denis Nieslanik. Trenér: Václav Bruk.
Počet diváků: 30

Václav Bruk, trenér FK FOTBAL TŘINEC

„Po výborném výkonu jsme si minimálně bod zasloužili. Soupeř byl v prvním poločase aktivnější a vypracoval si šance, které neproměnil. Gól jsme dostali po neuvěřitelné chybě jednoho z obránců. Ve druhém poločase jsme měli více ze hry my a zaslouženě jsme vyrovnali. Obě mužstva měla pak po jedné šanci na vítězství, ale stav už se nezměnil. Remíza je spravedlivá.“